زمان بارگزاری این صفحه: 10:47 PM UTC

در میدان جنگ از استقلال خود دفاع کردیم و در پای میز مذاکره هم از استقلال خود دفاع خواهیم کرد

رییس جمهوری در مراسم جشن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با قدردانی از ملت ایران بخاطر حضور شکوهمند در جشن پیروزی انقلاب اسلامی گفت؛۳۶ سال از خواست مردم ما برای استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی گذشت اما آرمان ملت ما همچنان استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی است.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی با تاکید بر اینکه ریشه های این انقلاب ، آرمانها و اصول ما تغییر ناپذیر خواهد بود ، تصریح کرد: استقلال را آسان بدست نیاورده ایم که آسان از دست بدهیم. استقلال به معنای آن است که روی پای خود ایستاده ایم و اراده مردم حاکم است و نخواهیم گذاشت هیچ ابرقدرتی در اراده ملی ملت ایران تاثیر بگذارد.

رییس جمهوری افزود: در میدان جنگ از استقلال دفاع کردیم و در پای میز مذاکره هم از استقلال خود دفاع کرده ایم و دفاع خواهیم کرد. آن روز که رزمندگان ما در میدان جنگ می جنگیدند پشت جبهه همه از رزمندگان پشتیبانی می کردند.

دکتر روحانی با اشاره به اینکه ” خیانتی بالاتر از خیانت پشت جبهه نیست” گفت: امروز همه مردم ایران از دیپلماتهای خود که در میدان و جبهه دیپلماسی مشغول مبارزه هستند، پشتیبانی می کنند و تنها کسانی با میز مذاکره مخالفند که دشمنان این ملت می باشند یعنی صهیونیست ها.

رییس جمهوری اظهارداشت: صهیونیست ها همه تلاش خود را بکار گرفته اند اما دنیای امروز، به خیانت صهیونیست ها پی برده اند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه