زمان بارگزاری این صفحه: 8:53 AM UTC

سرباز دارای ۸ فرزند و ۳ نوه، متولد سال ۱۳۵۵ است

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: اعزام به خدمت سرباز دارای ۸ فرزند و سه نوه با تاریخ تولد سال ۱۳۴۹ صحت ندارد، بلکه وی متولد سال ۱۳۵۵ است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش پایگاه خبری پلیس، “سرهنگ رحمان علیدوست” در خصوص شائبه های پیش آمده پیرامون اعزام به خدمت فردی که دارای ۸ فرزند و سه نوه است،  گفت: در روزهای اخیر خبری در مطبوعات و رسانه ها مبنی بر اعزام فردی که متولد سال ۴۹ با هشت فرزند وسه نوه به خدمت سربازی منتشر شد اما با بررسی های صورت گرفته، مشخص شد که این فرد متولد سال ۱۳۵۵ بوده و اعزام وی به خدمت براساس ضوابط و مقررات است؛ در ضمن این فرد جزء مشمولان غایبی است که به صورت داوطلبانه به خدمت سربازی اعزام شده است.
وی افزود: در فرآیند اعزام به خدمت این سرباز، قوانین و مقررات بطور کامل رعایت شده و همچنین این فرد از تسهیلات تاهل و کسر خدمت به واسطه داشتن فرزند نیز بهره مند شده است.
علیدوست تاکید کرد: به استناد ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح مشمولین متولد ما قبل ۱۳۵۴ که به سن پنجاه سالگی نرسیده باشند براساس مدرک تحصیلی از معافیت عفو رهبری (بخشودگی سنی ) برخوردار می شوند وتحت هیچ شرایطی به خدمت سربازی اعزام نمی شوند.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه