زمان بارگزاری این صفحه: 7:10 PM UTC

سردار ایرانی بالای سر جنازه معاون صدام (عکس)

صدای گیلان – عصر ایران؛ اخیرا تصویر جدیدی از جنازه عزت ابراهیم الدوری معاون صدام در فضای مجازی منتشر شده که در آن سردار میرمحمد باقرزاده فرمانده ارشد سپاه و رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح ایران بالای سر جنازه مشاهده می شود. اصالت این عکس، تایید نشده است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مطالب بیشتر؛

  • رشتی‌ها بیشتر «جام جم» و «همشهری» می‌خوانند نتایج یک نظرسنجی در میان مردم شهر رشت نشان داد که روزنامه های جام جم، همشهری، خبر ورزشی و نود و نیز مجله خانواده سبز پرمخاطب ترین رسانه های مکتوب مردم این شهر هستند.
  • هواشناسی؛ گیلان از جمعه بارانی می شود صدای گیلان - بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی گیلان ، سامانه بارشی بتدریج از فردا (جمعه) در این استان مستقر می شود.
  • اعتراض جعفرزاده نسبت به عدم اخذ رأیش صدای گیلان - در جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشهادی علوم، جعفرزاده ایمن‌آبادی که نسبت به عدم اخذ رأی خود به شدت معترض بود با فریادهای مکرر نظرات را به خود جلب کرد و تنی چند از نمایندگان به منظور آرام کردنش به دور او حلقه […]
  • مرگ کارگر ساختمانی در صومعه سرا صدای گیلان - فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا گفت: یک کارگر ساختمانی در این شهرستان براثر سقوط از ارتفاع، جانش را از دست داد.
  • آیا به هر قیمت و ذلت باید به عمره رفت؟ حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی؛ سؤال ما از مسؤولان حج این است که عمره مستحب را باید به هر قیمتی برویم؟ ما نمی خواهیم مساله تحریم عمره را پیش بکشیم، اما آیا باید به هر قیمت رفت و به هر ذلتی تن […]

کلیدواژه ها:


عناوین ویژه