زمان بارگزاری این صفحه: 7:35 PM UTC

سردار قاسم سلیمانی به ابراهیم حاتمی‌کیا نامه نوشت

سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس پس از دیدن «چ» نامه ای به ابراهیم حاتمی کیا نوشت و در این دل نوشته از ابراهیم حاتمی کیا برای ساخت این فیلم سینمایی تشکر کرده است.   به گزارش صدای گیلان به نقل از  مهر، سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس انقلاب اسلامی پس از دیدن فیلم سینمایی […]

سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس پس از دیدن «چ» نامه ای به ابراهیم حاتمی کیا نوشت و در این دل نوشته از ابراهیم حاتمی کیا برای ساخت این فیلم سینمایی تشکر کرده است.

 

به گزارش صدای گیلان به نقل از  مهر، سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس انقلاب اسلامی پس از دیدن فیلم سینمایی «چ» ملاحظات و مولفه های فرهنگی خاص این فیلم را تحسین و پیام تبریک خود را به ابراهیم حاتمی کیا برای ساخت «چ» ابراز کرده و مراتب سپاسگزاری خود را برای ساخت این فیلم سینمایی اعلام کرده است.

سردار قاسم سلیمانی در این نامه به سرفصل هایی درباره شخصیت شهید مصطفی چمران و نگاه حاتمی کیا به این مبارز اشاره کرده است.

فرمانده سپاه قدس انقلاب اسلامی از چهره های تاثیر گذار بین المللی جهان اسلام و خاورمیانه است که پس از دیدن فیلم سینمایی «چ» نامه ای به ابراهیم حاتمی کیا نوشته و در این دل‌نوشته نگاه و نظرات خود نسبت به این فیلم را نیز مطرح کرده است.

متن کامل نامه سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس انقلاب اسلامی به ابراهیم حاتمی کیا به زودی منتشر می شود.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه