زمان بارگزاری این صفحه: 7:51 PM UTC

سرشبکه شرکت هرمی کیونت شمال کشور دستگیر شد

صدای گیلان، هر چند مدتی پیش خبر از دستگیری سرشبکه شرکت هرمی کیونت در گیلان گزارش شده بود ولی دیروز رییس پلیس امنیت عمومی گیلان ، خبر از دستگیری سرشبکه اصلی شرکت هرمی کیونت خبر داد.این فرد 26 ساله با زیر مجوعه ای بالغ بر 200 نفر در استانهای شمالی فعالیت می کرده و با […]

صدای گیلان، هر چند مدتی پیش خبر از دستگیری سرشبکه شرکت هرمی کیونت در گیلان گزارش شده بود ولی دیروز رییس پلیس امنیت عمومی گیلان ، خبر از دستگیری سرشبکه اصلی شرکت هرمی کیونت خبر داد.این فرد 26 ساله با زیر مجوعه ای بالغ بر 200 نفر در استانهای شمالی فعالیت می کرده و با لیدرهای شرکت هرمی کیونت در هنگ گنک و برخی کشورهای عربی در ارتباط بوده است.کزارش خبر کامل از ایرنا:
سرهنگ ‘مهرداد مهرگان’ عصر یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: ماموران اداره عملیات ویژه پس از دستگیری یکی از اعضای یکی مهم شرکت هرمی کیونت در هفته گذشته، موفق به شناسایی سرشبکه اصلی این شرکت در استان های شمالی کشور شدند.

وی افزود: ماموران اداره عملیات ویژه پس از انجام تحقیقات پلیسی محل های تردد و مخفیگاه های احتمالی متهم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی این متهم 26 ساله را به اتهام اخلال دستگیر کردند.

رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اینکه متهم با نام مستعار فاتح و با داشتن حدود تقریبی 200 زیرمجموعه در استان های شمالی فعالیت می کرد، گفت: متهم با لیدر ها و سرشبکه های شرکت هرمی کیونت در کشورهای عربی و هنگ کنگ ارتباط داشت و از این طریق ارز را از کشور خارج می کرد.

سرهنگ مهرگان اضافه کرد: تحقیقات نشان می دهد 99 درصد سود عضویت در این شرکت ها معمولا عاید سرشاخه و سرشبکه ها می شود و به زیر مجموعه ها سودی پرداخت نمی شود.

وی ادامه داد: پرداخت سودهای کلان، فریبی بیش نیست و نباید شهروندان به بهانه یک شبه پولدار شدن در این گونه شرکت ها عضو شده و سرمایه های خود را به آنها بسپارند.

به گزارش ایرنا، دوم شهریورماه جاری نیز سرهنگ مهرگان رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری فردی 25 ساله اهل و ساکن مازندران که شبکه هرمی تشکیل داده و زیرشاخه های خود را در سطح وسیعی در کشور توسعه داده بود، خبر داد.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه