زمان بارگزاری این صفحه: 1:56 PM UTC

سرطان حنجره مرتضی پاشایی را خاموش کرد.

چنبره سهمگین سرطان انگار پر زور تر بود و در نهایت نفس های این خواننده محبوب به بند امد و حنجره اش برای همیشه خاموش شد.طبق خبرها پیکر او را به سردخانه منتقل کرده اند و طبق برنامه پیکر او در روز یکشنبه 25 ابان ،قبل از ظهر از مقابل تالار وحدت تشییع خواهد شد.

صدای گیلان؛ مدتی بود که طرفداران مرتضی پاشایی نگران حال بیمار او بودنند.تعداد زیادی از هنرمندان و افراد مشهور به عیادتش رفتنند و در روزهای اخر که پزشکان ممنوع الملاقاتش کرده بودند با چهره های گرفته و نگران ،پشت درهای بیمارستان منتظر خبری نوید بخش بودنند.ولی چنبره سهمگین سرطان انگار پر زور تر بود و در نهایت نفس های این خواننده محبوب به بند امد و حنجره اش برای همیشه خاموش شد.
طبق خبرها پیکر او را به سردخانه منتقل کرده اند و طبق برنامه پیکر او در روز یکشنبه 25 ابان ،قبل از ظهر از مقابل تالار وحدت تشییع خواهد شد.
مرتضی پاشایی متولد 63 بود یعنی تازه به مرز سی سالگی زندگی اش نزدیک می شد .وی با البوم “یکی هست” در سال 91 به طور رسمی به جمع خوانندگان پاپ کشور پیوست ،هر چند قبل تر با انتشار قطعاتی از موسیقی پاپ خود از طریق اینترنت طرفداران زیادی پیدا کرده بود.
وی قریب به یکسالی بود که با سرطان دست و پنجه نرم می کرد ولی این اواخر دیگر تاب از توانش افتاد و در بیمارستان بهمن بستری شد تا اینکه صبح امروز 23 ابانماه 93 کوچ ابدی اش را از این خاک فانی اغاز کرد.روحش شاد و یادش گرامی باد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه