زمان بارگزاری این صفحه: 3:49 AM UTC

سرپرست جدید اداره ارشاد رودسر معارفه شد.

صدای گیلان – مراسم تودیع رئیس پیشین و معارفه سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر، روز گذشته در سالن شهید آوینی این اداره برگزار شد.

به گزارش  صدای گیلان به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد گیلان، مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر، صبح شنبه 8 آذر با حضور مدیرکل و معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، جمعی از مسئولین شهرستان، اعضای انجمن های فرهنگی و هنری و پیشکسوتان و اصحاب فرهنگ و هنر رودسر برگزار شد.

اسماعیل صفری، رییس قبلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر در ابتدای این مراسم ضمن خیرمقدم گویی به میهمانان، ریشه و خطوط اصلی فرهنگ را با تکیه به سنت ائمه و آیات قرآنی و سنت معصومین (ع) دانست و اظهار کرد: بر همین اساس این خطوط قابل ترسیم می باشد.

وی با اشاره به کارهای فرهنگی و هنری بسیاری که در چند سال اخیر در رودسر انجام شده، از همه هنرمندان این شهرستان تشکر کرد.

 

فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان نیز در این مراسم با اشاره به اولین سفر شهرستانی خود که به شهرستان رودسر داشت، اظهار کرد: آقای صفری را انسانی محفوظ به حیا دیدم.

وی همچنین افزود: آقای رنجبر را نیز انسانی کاملا فرهنگی می دانم؛ افرادی که خود را وابسته به مراکزی می کنند که البته امروز هستند و فردا نیستند ولی آقای رنجبر مشخصه ای که در ذهنم هست را دارند
و برای ایشان توفیق روزافزون را انتظار دارم.

به گفته فاضلی؛ آنچه واقعا همیشگی است اهالی فرهنگ و هنر هستند و اینها هستند که به یک اداره ی فرهنگی هویت می بخشند و آقای رنجبر می تواند که خادم خوبی برای اهالی فرهنگ و هنر باشد و این اولین مشخصه ایشان است.

این مسئول در پایان اضافه کرد: به آقای صفری برادر ارزشی که در این 4 سال و 6 ماه زحمت کشیده اند خسته نباشید عرض می کنم؛ از کسی که نزدیک به 5 سال رئیس اداره فرهنگی باشد باید تقدیر ویژه بعمل آید.

علی فلاح رنجبر، سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر نیز در این مراسم، فرهنگ و هنر را مقوله ای تأثیرگذار و انکارناپذیر در هر جامعه معرفی کرد.

وی افزود: فرهنگ بویژه زبان گویای هنر با جذابیت های آن می تواند جامعه را در مسیر رشد و تعالی قرار دهد.

رنجبر در ادامه بیان کرد: درک درست فرهنگ و هنر و هنرمندان و تعامل با مسئولین تأثیرگذار امری است که می بایست مسئول فرهنگی یک شهرستان بعنوان وظیفه به آن عمل کند.

سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر در خاتمه گفت: از حسن اعتماد مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان که این جانب را لایق خدمتگزاری به اصحاب فرهنگ و هنر دانستند تشکر می کنم و بر خود فرض دانستم که با بهره گیری از تجربیات آقای صفری و دیگر عزیزان و همکاران و هنرمندان توفیق در خدمت فرهنگ و هنر شهرستان را داشته باشم.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه