زمان بارگزاری این صفحه: 5:37 PM UTC

سرکرده داعش؛ پیامبر(ص) در خواب به من فرمان داد که موصل را به سرعت ترک کنم

صدای گیلان – بغدادی مدعی شده است که پیامبر (ص) در خواب به او فرمان داده است که موصل را به سرعت ترک کند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

منابع عراقی تأکید کردند که عناصر داعش پس از دریافت فرمانی از سوی ابوبکر بغدادی سرکرده اصلی این گروه تروریستی، در حال آماده شدن برای فرار از موصل هستند.

سایت حزب دموکرات کردستان عراق اعلام کرد که ابوبکر بغدادی پس از خوابی که دیده است، به همه عناصرش دستور داده است برای خروج از موصل آماده شوند.

بر اساس این گزارش، بغدادی مدعی شده است که پیامبر (ص) در خواب به او فرمان داده است که موصل را به سرعت ترک کند.

خبر خواب جدید ابوبکر بغدادی بین اهالی موصل و عناصر داعش در این شهر پیچیده است، اما هنوز زمان خروج از این شهر مشخص نیست./جام نیوز

مطالب بیشتر؛

  • سرکرده «داعش» در زندان بوکا/ عکس صدای گیلان - به تازگی عکسی منتشر نشده از خلیفه خودخوانده داعش زمانی که در یکی از زندانهای جنوب عراق بسر می‌برد منتشر شده است.
  • «ابو علا العفری» جانشین «ابوبکر البغدادی» شد داعش - صدای گیلان؛ رسانه‌های عربی به نقل از «نیوزویک» اعلام کردند که پس از جراحات شدید «ابوبکر البغدادی» در عملیات ارتش عراق، هم‌اکنون «ابو علا العفری» معاون وی، به صورت موقت سرکردگی داعش را بر عهده گرفته […]
  • در جستجوی عشق بودن، راز پیوستن زنان اروپایی به داعش است صدای گیلان - روان شناس مشهور آلمان در پژوهشی به بررسی علل ملحق شدن داوطلبانه برخی از زنان به گروه تروریستی داعش پرداخت.
  • بی رحم ترین مردان2014/ بغدادی خطرناک ترین مرد جهان روزنامه آمریکایی "فارن پالیسی"، با انتشار فهرستی از بی رحم ترین شخصیت هایی که در وقایع سیاسی و تحولات جهان نقش داشتند، ابوبکر البغدادی را در صدر این فهرست جای داد.
  • حقایقی درباره ابوبکر بغدادی سرکرده داعش فرد دیگری می‌گوید: یکی از چیزهایی که روی اعصاب ما تاثیر می‌گذاشت نعره الله اکبر اطرافیان بغدادی بود که هنگام ورودش در لباس‌های از سر تا پا سیاه فضا را پر می‌کرد و ما از ترس می‌لرزیدیم و مجبورمان کردند با او بیعت کنیم و وقتی از مسجد رفت تا نیم ساعت بعد به ما اجازه خروج […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه