زمان بارگزاری این صفحه: 10:49 AM UTC

سقوط یک‌ شیءنورانی‌ در‌آب‌های غرب‌مازندران/ سقوط هواپیما در مازندران صحت ندارد

یک شی نورانی ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه بامداد روز پنجشنبه در آسمان غرب مازندران مشاهده شد و در آبهای منطقه سقوط کرد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مردم غرب مازندران بامداد پنجشنبه شاهد سقوط یک شی نورانی در آبهای منطقه بوده اند.
یک شی نورانی ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه بامداد روز پنجشنبه در آسمان غرب مازندران مشاهده شد و در آبهای منطقه سقوط کرد.

 

صیادان و منابع مردمی در تنکابن و رامسر، صبح امروز شاهد سقوط یک شی نورانی و درحال آتش سوزی بودند که در آبهای شهرستان رامسر سقوط کرده است.

اگر چه برخی منابع عنوان می کنند که احتمالا یک فروند بالگرد در آسمان غرب مازندران سقوط کرده است اما تاکنون پیگیری های فرودگاه های استان این مسئله را تایید نکرده است.

 

به گزارش صدای گیلان به نقل از مهر، مدیرکل مدیریت بحران استان مازندران در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: سقوط این شی نورانی بامداد امروز بوده است که در آسمان شهرهای غرب مازندران به راحتی قابل روئیت بوده است.

وی اظهار داشت: پس از بروز این حادثه با فرودگاه های استان تماس حاصل شد که پرواز هر گونه هواپیما اعم آموزشی و تفریحی را این موقع صبح در آسمان استان رد کرده اند.

وی بیان داشت: همچنین دریابانی استان، نیز تاکنون هیچ گزارشی از سقوط و آتش سوزی بالگرد در آبهای استان گزارش نکرده اند.

 

احمدی مسئول روابط عمومی فرودگاههای مازندران نیز در گفتگو با خبرنگار مهر، سقوط هرگونه هواپیما و بالگرد را در آسمان استان رد کرد و گفت: اداره هوانوردی نیز چنین موضوعی را تایید نکرده است و شاهید سقوط هیچ نوع هواپیما یا بالگرد نبوده ایم.

مدیر کل فرودگاه‌های مازندران: ‌سقوط هواپیما در مازندران صحت ندارد/ همه پروازها به سلامت انجام شده است

‌مدیرکل فرودگاه‌های مازندران با تاکذیب‌ شایعه سقوط هواپیما در این استان گفت: در حوزه استحفاظی هوایی چیزی به ما مخابره نشده و در فضایی هوایی اتفاق خاص نیفتاده‌ است.

موسی مشاء‌زمینی دقایقی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری اظهار کرد: بلافاصله پس از دریافت خبر مشاهده شئ نورانی در شهرهای استان با برج مراقبت، فرودگاه‌های استان مکاتبه شد که گزارشی بابت سقوط هواپیمایی داخلی و خارجی دریافت نشد.

وی با بیان اینکه این موضوع در حد شایعه بوده‌ است، گفت: در حوزه استحفاظی هوایی چیزی به ما مخابره نشده و در فضایی هوایی اتفاق خاص نیفتاده‌ است.

 

مدیر کل فرودگاه‌های مازندران بیان داشت: بلافاصله پس از این خبر، گروه‌های حفاظت و حراست اداره‌کل فرودگاه‌های مازندران پیگیر موضوع شدند.

مشاءزمینی با اعلام اینکه از صبح امروز همه پروازهای ساری به مقاصد شهرهای مختلف کشور انجام شده است، اضافه کرد: شایعه دیگری مبنی بر سقوط هواپیمای حجاج در استان نیز کذب بوده، به دلیل اینکه پرواز سعودی حدود ساعت 13 امروز وارد فرودگاه ساری می‌شود و مسافران رهسپار مکه مکرمه و مدینه منوره می‌شوند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه