زمان بارگزاری این صفحه: 2:41 PM UTC

سمینار«اخلاق حرفه ای در مهندسی» در گیلان برگزار می شود.

رئيس سازمان نظام مهندسي ساختمان گيلان هدف از برگزاري اين همايش را زمينه سازي توجه کليه مهندسان و جامعه به اهميت مباحث اخلاقي خصوصا اخلاق مهندسي و حرفه اي دانست.

به گزارش صدای گیلان؛  عبدالرضا قاسميان با ذکر مطلب فوق افزود : سازمان نظام مهندسي ساختمان گيلان در کنار ارتقاء سطح کمي و کيفي توان و تخصص مهندسان خود با برگزاري همايش هاي اين چنيني قصد دارد تا با معرفي فضايل انساني و اخلاق حرفه اي گام موثري در ترويج اخلاق مهندسي بردارد.

رئيس سازمان نظام مهندسي ساختمان گيلان با تاکيد بر ضروريات و چالش هاي پيش روي تربيت مهندسين گفت: با همکاري نهادهاي ذي ربط و خصوصا دانشگاه ها مي توان به الگوهاي موثر براي آموزش اخلاق مهندسي بر پايه آموزه هاي ديني و معنوي در موسسات و مراکز آموزش عالي دست يافت.

وي ادامه داد: عمل به قوانين نظام مهندسي و کنترل ساختمان نه تنها باعث بهبود کيفيت ساخت و ساز مي شود بلکه مروج اخلاق محوري و ارتقاء جايگاه اخلاق در موفقيت هاي شغلي خواهد بود

قابل ذکر است ؛ همايش « اخلاق حرفه اي در مهندسي» براي اولين بار در استان گيلان و توسط سازمان نظام مهندسي ساختمان استان ، صبح روز پنجشنبه 20 آذر 93 از ساعت 9 الي 14 در تالار اجتماعات اداره کل راه و شهرسازي استان گيلان برگزار خواهد شد.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،یک نظر یا دیدگاه برای “سمینار«اخلاق حرفه ای در مهندسی» در گیلان برگزار می شود.”

  1. بیخیال نوشته است:

    سلام – این آقای رئیس نظام مهندسی خودش بیشتر به اخلاق حرفه ای نیاز داره بنده یک سوال خنده دار و آسون دارم چطور آزمون 3 ساعته برگزار بشه و شما از سرویس بهداشتی استفاده نکنید؟
    این اتفاقی است که در این سری از امتحانات نظام برگزار شد و علت ممنوعیت استفاده از سرویس بهداشتی هم این بهانه بود چون در سال گذشته عده ای سوالات را در سرویس بهداشتی رد و بدل میکردنند بنابر این سرویس بهداشتی ممنوع شده بود حالا شما خودتان قضاوت کنید آدم عاقل صورت مسئله را پاک نمیکنه بلکه دنبال راه حله ایشان انشالله اگر در این آزمون مثل ما جوانان در حال امتحان بود هیچ وقت به رئیس نظام مهندسی نمیشد و کینه بر میداشت
    بای بای
عناوین ویژه