زمان بارگزاری این صفحه: 3:52 PM UTC

سنگسار و اعدام سه مرد عراقی به دست داعش/ تصاویر

داعش – صدای گیلان؛ در جدیدترین جنایت داعش، سه مرد عراقی به دست اعضای این گروه جنایتکار سنگسار و اعدام شدند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

عناصر گروه تروریستی داعش دو جوان را به اتهام ارتکاب فحشا در استان نینوای عراق اعدام کردند.

 

بخش اطلاع رسانی این سازمان تروریستی تحت عنوان «اقامه حد شرعی»، تصاویری را منتشر کرد که در آن دو مرد جوان با دست‌ها و چشمان بسته، در حضور جمع زیادی از مردم سنگسار می‌شوند.

 

چنان که در این تصاویر نشان داده شده، شماری از عناصر داعش که اغلب لباس سیاه پوشیده‌اند، با سنگ‌های بزرگی که در دست دارند، متهمان را سنگسار می‌کنند و به قتل می‌رسانند.

ادعای مضحک اقامه حدود شرعی در حالی از سوی تروریست‌های داعش برای کشتن مخالفان و ایجاد رعب و وحشت در دل مردم مورد استفاده قرار می‌گیرد که مبنای تمامی روابط موجود در نزد اعضای این گروهک تروریستی که از سراسر جهان در عراق و سوریه جمع شده‌اند، روابط جنسی نامشروع و سیال است که تحت عنوان شرم‌آور «جهاد نکاح» معرفی می‌شود.

 

عناصر گروه تروریستی داعش همچنین یک مرد عراقی را در استان نینوا با شلیک مستقیم گلوله اعدام کردند.

داعش که در رسانه‌های غربی همواره با عنوان «حکومت اسلامی!» نام برده می‌شود، از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی توانسته جنگ روانی به راه انداخته و پیشاپیش دروازه‌های شهرهای مورد هجوم خود را بدست مردم وحشت زده بگشاید.

 

صدای داعش در همین چند سال کوتاه عمرش بلند‌تر از هر اسلام‌شناس و مبلغ اسلام و مستشرق و خاور‌شناس در میان افکار عمومی غرب و جهان شنیده می‌شود و رفتارهای شنیع و ضدبشری آن‌ها بعنوان معرف اسلام دیده می‌شوند.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه