زمان بارگزاری این صفحه: 2:12 PM UTC

سوختن 9 افغان غیرمجاز در آتش

حوادث – صدای گیلان؛ بامداد امروز، 29 فروردین در اثر برخورد پژو و کامیون در محور رستم آباد – بم، 9 افغان غیرمجاز و راننده ایرانی خودرو حامل آنان در آتش سوختند و جان خود را از دست دادند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

بامداد امروز، 29 فروردین در اثر برخورد پژو و کامیون در محور رستم آباد – بم، 9 افغان غیرمجاز و راننده ایرانی خودرو حامل آنان در آتش سوختند و جان خود را از دست دادند.

 

به گزارش ایسنا، ستوان یکم هادی تندفکر، فرمانده پلیس راه بم – زاهدان با اعلام این خبر اظهار کرد: پنج نفر از افاغنه غیرمجاز در صندوق عقب خودرو پژو پارس جاسازی شده بودند که این افراد به دلیل جراحات سخت توسط ماموران اورژانس به بیمارستان پاستور بم منتقل شدند.

 

وی با بیان اینکه هویت راننده پژو و 9 افغانی کشته شده تاکنون مشخص نشده است، تصریح کرد: این خودرو حوالی ساعت چهار بامداد، شنبه از مسیر شرق به غرب در محور رستم آباد به بم در حرکت بود که به علت عدم توجه به جلو، سرعت غیرمجاز و رانندگی مخاطره آمیز از ناحیه جلو با یک دستگاه کامیون بنز که در مسیر مجاز محور رستم آباد به بم در حرکت بود برخورد می‌کند.

 

فرمانده پلیس راه بم – زاهدان تصریح کرد: خودرو پژو سواری به علت شدت برخورد با کامیون از سمت چپ حرکت خود از مسیر، خارج و بلافاصله دچار آتش سوزی می‌شود. خودروهایی که اقدام به جابه‌جایی قاچاق افاغنه می‌کنند با سرعت‌های خطرناک، حرکات مخاطره آمیز و به صورت کاروانی حرکت می‌کنند که این امر خود منجر به بروز حوادث می‌شود. خودرو حامل افاغنه علاوه بر خاموش بودن چراغ‌ها به گواهی راننده کمپرسی به صورت کاروانی و با سرعت غیرمجاز حرکت می‌کرده است.

 

وی بیان کرد: دوربین‌های ثبت سرعت پلیس، سرعت خودروهای حمل کننده افاغنه غیرمجاز را 180 تا 200 کیلومتر ثبت کرده‌اند.

عکس این خبر تزئینی است

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه