زمان بارگزاری این صفحه: 11:02 AM UTC

سيد رضا صفوي به عنوان بخشدار جدید شاندرمن منصوب شد.

صدای گیلان – جلسه توديع و معارفه بخشدار شاندرمن برگزرا شد.در این جلسه سید رضا صفوی به عنوان بخشدار جدید شاندرمن معرفی شده و از زحمات زین العابدین فرج زاده بخشدار قبلی قدردانی به عمل آمد.

به گزارش صدای گیلان این جلسه صبح امروز با حضور مسئولين شهرستان، دهياران و اعضاي شوراهاي اسلامي روستا در مسجد جامع شاندرمن برگزار شد.

فرماندار شهرستان ماسال در اين جلسه با تاكيد بر تلاش مضاعف شوراها و دهياران در جهت ارتقاء وضعيت رفاهي و معيشتي مردم در روستاها بيان داشت با اعتبارات كميته برنامه ريزي شهرستان و بودجه اي كه در اختيار نماينده محترم شهرستان قرار دارد به دنبال كاستن از مشكلات مردم در روستاها هستيم.

قاسم نژاد آسفالت 9 كيلومتر از راه هاي روستايي تا دهه مبارك فجر، رفع مشكلات آب شرب روستايي و گازرساني به همه روستاهاي شهرستان ماسال تا پايان سال 94 را از جمله مهمترين خدمات دولت تدبير و اميد در روستاهاي شهرستان ماسال برشمرد و ضمن تقدير و تشكر از تلاش ها و تعاملات بخشدار سابق شاندرمن ابراز اميدواري كرد بخشدار جديد نيز با توجه جدي به ارتقاء وضعيت رفاهي و معيشتي و همراه بودن با مردم زمينه بهبود خدمت گذاري به مردم روستاهاي بخش شاندرمن را فراهم نمايد و توصيه كرد همچون گذشته ضمن پيروي از ولايت امر مسلمين با تعامل سازنده با نماينده، امام جمعه و نماينده ولي فقيه در شهرستان و هماهنگي و همكاري با بسيج ،سپاه و ديگر نهادهاي انقلابي موجب ارتقاء و توسعه بيش از پيش بخش شاندرمن شود.

زين العابدين فرج زاده بخشدار سابق شاندرمن نيز در ادامه ضمن تشكر از تعامل همه مسئولين و مردم با ايشان طي دوره بخشداري وي، نظام اسلامي را فرصتي دانست كه با جانفشاني هاي شهداي انقلاب و تحمل رنج تبعيد از سوي امام خميني و رهبري منحصر به فرد ايشان در اختيار مردم قرار گرفت كه بايد با خدمت خالصانه به مردم و انتقال ارزشهاي اسلامي به جوانان قدرداني از اين نعمت را به جا آوريم.

سيد رضا صفوي بخشدار جديد شاندرمن نيز در پايان اين جلسه ابراز اميدواري كرد با حسن تعامل همه مسئولين به ويژه امام جمعه، فرماندار و نماينده ي شهرستان و با همراهي نخبگان و مردم شريف بتوانيم گام هاي مؤثري براي خدمت به مردم شريف بخش شاندرمن برداريم.

قابل ذكر است سيد رضا صفوي فرزند امام جمعه فقيد شهرستان ماسال از فرهنگيان شهرستان ماسال مي باشد كه رياست ستاد انتخاباتي دكتر روحاني شهرستان ماسال را در يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري شهرستان ماسال بر عهده داشت.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه