زمان بارگزاری این صفحه: 9:34 AM UTC

سپاه قدس گیلان، موفق ترین سپاه برتر کشور اعلام شد

صدای گیلان؛ فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: در چهارمین جشنواره سراسری مالک اشتر فرماندهی کل سپاه، سپاه استان به عنوان موفق ترین سپاه برتر کشوری برای سومین بار انتخاب شد.

سردار ‘هامون محمدی’ شامگاه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه هر سازمانی برای بقا باید به اطلاعات حوزه ای و کاری اشرافیت داشته باشد، اظهار کرد: اشرافیت به اطلاعات حوزه ای و کاری در شناسایی نقاط قوت و پوشش نقاط ضعف هر سازمان در راستای پویایی آن اداره نقش تاثیرگذاری دارد.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران اشرافیت کلی و وضعیت مراکز سازمان ها، یگان ها و همچنین سپاه های استانی را رصد می کند، گفت: چکیده ای از این رصد به رویت فرماندهی معظم کل قوا می رسد تا ایشان از وضعیت سپاه مطلع باشند و چنانچه فرامین و تذاکراتی دارند، صادر شود و نیروهای مسلح آن را به مرحله اجرا بگذارند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه چندسالی است که اشرافیت کلی به صورت جدی در سپاه راه اندازی شده، یادآور شد: در همین غالب سپاه قدس گیلان در سال های گذشته مورد ارزیابی اشرافیت کلی قرار گرفت و جای بسیار خوشحالی دارد که با سربلندی و سرافرازی اعلام کنیم با همت همه پاسداران

عزیز در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان گیلان و همچنین بسیجیان ولایت مدار ما در طول چهار دوره از اشراف کلی توانستیم در سه دوره مقام سپاه برتر استانی کشور را کسب کنیم.

سردار محمدی در خصوص تقدیر سرلشکر جعفری از سپاه قدس گیلان به عنوان موفق ترین سپاه در سطح سپاه های استانی، گفت: جای خوشحالی دارد که با همت همرزمان مان در سپاه قدس گیلان و همچنین بسیجیان دلاور و ولایتمدار در طول چهار دوره از اشراف کل توانستیم در سه دوره مقام سپاه موفق در سطح سپاه های استانی را کسب کنیم که این موفقیت را به امام راحل(ره) و شهدا تقدیم می کنیم.

وی با بیان اینکه استان گیلان در اشراف کلی سال 92 نیز به عنوان سپاه برتر کشوری انتخاب شد، گفت: این افتخار را به شهدای والامقام که الگوهای ما در عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، تقدیم می کنیم.

متن تقدیرنامه سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به سرتیپ دوم پاسدار هامون محمدی فرمانده سپاه قدس استان گیلان به شرح ذیل است: در راستای تحقق تدابیر فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) براساس ارزیابی های انجام شده توسط کارگروه های تخصصی اشراف فرماندهی کل، در وضعیت و عملکرد سازمانی سال های 1391 و 1392 مفتخر به کسب عنوان موفق ترین سپاه در سطح سپاه های استانی در چهارمین جشنواره مالک اشتر فرماندهی کل سپاه گردیده اید.

قطعا این موفقیت مرهون تلاش ها و نقش موثر فرماندهی و مدیریت جنابعالی و کارکنان پرتلاش آن سپاه است.

بدینوسیله مراتب قدردانی و سپاس خود را از تلاش مجدانه و مجاهدانه شما اعلام می دارم، انشالله با اتکال به خداوند سبحان و تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و نایب بر حقش امام خامنه ای (مدظله العالی) عزیز موفق و موید باشید.ک/3

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه