زمان بارگزاری این صفحه: 12:52 PM UTC

سیاستمدار تگزاسی؛ «جهان اسلام» با بمب هسته‌ای بمباران شود/ عکس

کمیسر کشاورزی تگزاس خواستار بمباران جهان اسلام به وسیله بمب اتم شده است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ یک سیاستمدار جمهوری‌خواه در ایالت تگزاس آمریکا با انتشار عکسی در فیس‌بوک پیشنهاد کرده است «جهان اسلام» با بمب هسته‌ای بمباران شود.

 

«سید میلر» کمیسر کشاورزی تگزاس یکشنبه شب عکسی از دود قارچی شکل ناشی از انفجار بمب اتمی در فیس بوک به اشتراک گذاشت که بر روی این عکس نوشته شده است: «ژاپن از ۹ اوت ۱۹۴۵ با امریکا در صلح است. اکنون زمان آن است که با مسلمانان صلح کنیم.»

 

در ۶ اوت ۱۹۴۵ امریکا یک بمب اتمی در شهر هیروشیما و سه روز بعد یک بمب اتمی دیگر در شهر ناگازاکی ژاپن فرو ریخت. در این دو انفجار بیش از ۲۱۰ هزار نفر جان خود را از دست دادند. آمریکا تنها کشوری است که با دارا بودن بیش از ۷ هزار بمب اتمی، از آنها استفاده کرده است.

 

عکسی که میلر در صفحه فیس بوک منتشر کرد صبح دوشنبه از صفحه‌اش حذف شد اما بیش از ۳۰۰ اظهار نظر دریافت کرد.

 

وی اکنون در معرض انتقادهای شدید قرار دارد اما هنوز به خاطر گذاشتن این عکس عذرخواهی نکرده است. دفتر او نیز هنوز به درخواست‌ها برای اظهار نظر پاسخ نداده است.

 

«تد اسمیث» سخنگوی ستاد انتخاباتی جمهوری‌خواهان که میلر این تصویر را از این صفحه به اشتراک گذاشته است، گفت: ما قصد نداریم به خاطر پست‌هایی که در صفحه فیس‌ بوک گذاشته می‌شود، عذرخواهی کنیم.

 

وی گفت: ۱۸ نفر به حساب کاربری ستاد دسترسی دارند و من نمی‌دانم چه کسی این کار را کرده است، اما قصد هم ندارم با جادوگری بفهمم چه کسی این کار را کرده است!

 

«منی گارسیا» معاون مدیر اجرایی شاخه حزب دموکرات در تگزاس گفت: قابل پذیرش نیست که سید میلر جمهوری‌خواه در صدد ترویج چنین لفاظی‌های منزجرکننده باشد.

 

وی افزود: امیدواریم که میلر به مردم تگزاس و مسئولیت داشتن پست دولتی احترام بگذارد و عذرخواهی کند.

 

میلر ماه ژانویه گفته بود از ترس این که آمریکا به «کشوری مسلمان» تبدیل شود، نمی‌تواند شب‌ها بخوابد.

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه