زمان بارگزاری این صفحه: 10:53 PM UTC

سیاوش پور؛مردم از مشاوران حقوقی انتظار خاصی دارند.

دفاترجدید استانی مراکز امور مشاوران حقوقی ، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه با حضور ر احمد سیاوش پور رییس کل دادگستری ، تنی صدای گیلان ؛ چند از معاونین قضایی دادگستری استان ، تعدادی از مقامات ،اعضاء و هیئت مدیره مراکز امور مشاوران حقوقی ، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه در استان گیلان طی مراسمی افتتاح گردید .

دادگستری گیلان

به گزارش صدای گیلان به نقل از روابط عمومی دادگستری گیلان در این مراسم احمد سیاوش پور رییس کل دادگستری با ابراز رضایتمندی از افتتاح ساختمان دو مرکز فوق ابراز امیدواری نمود این مراکز در افزایش سطح کیفی داوری و رضایتمندی ارباب رجوع تلاش مضاعفی نمایند .

وی با اشاره به فرهنگ حل اختلاف در کشور بیان داشت مردم از کارشناسان و مشاوران حقوقی انتظارت ویژه و خاصی دارند وی در ادامه افزود نظرات کارشناسی باید مستدل و جامع باشد و از نظر موضوعی نیز باید یک کارشناس به مسائل ارائه شده اشراف داشته باشد.
رئیس هیئت مدیره مرکز کارشناسان قوه قضاییه در استان گیلان نیز در این مراسم، جلوگیری از ارجاع پرونده و پیگیری آن در حوزه داوری از طریق مرکز فوق را از جمله اهداف و فعالیت های این مرکز برشمرد و افزود موفقیت کارشناسان در امر داوری با توجه به توان فنی و تخصصی آنها در امور مربوطه موجب جلوگیری از ورود پرونده‌ها به محاکم قضایی می‌شود.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه