زمان بارگزاری این صفحه: 10:37 PM UTC

سیاوش پور؛مردم از مشاوران حقوقی انتظار خاصی دارند.

دفاترجدید استانی مراکز امور مشاوران حقوقی ، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه با حضور ر احمد سیاوش پور رییس کل دادگستری ، تنی صدای گیلان ؛ چند از معاونین قضایی دادگستری استان ، تعدادی از مقامات ،اعضاء و هیئت مدیره مراکز امور مشاوران حقوقی ، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه در استان گیلان طی مراسمی افتتاح گردید .

دادگستری گیلان

به گزارش صدای گیلان به نقل از روابط عمومی دادگستری گیلان در این مراسم احمد سیاوش پور رییس کل دادگستری با ابراز رضایتمندی از افتتاح ساختمان دو مرکز فوق ابراز امیدواری نمود این مراکز در افزایش سطح کیفی داوری و رضایتمندی ارباب رجوع تلاش مضاعفی نمایند .

وی با اشاره به فرهنگ حل اختلاف در کشور بیان داشت مردم از کارشناسان و مشاوران حقوقی انتظارت ویژه و خاصی دارند وی در ادامه افزود نظرات کارشناسی باید مستدل و جامع باشد و از نظر موضوعی نیز باید یک کارشناس به مسائل ارائه شده اشراف داشته باشد.
رئیس هیئت مدیره مرکز کارشناسان قوه قضاییه در استان گیلان نیز در این مراسم، جلوگیری از ارجاع پرونده و پیگیری آن در حوزه داوری از طریق مرکز فوق را از جمله اهداف و فعالیت های این مرکز برشمرد و افزود موفقیت کارشناسان در امر داوری با توجه به توان فنی و تخصصی آنها در امور مربوطه موجب جلوگیری از ورود پرونده‌ها به محاکم قضایی می‌شود.

مطالب بیشتر؛

  • ۴ کشته در یک نزاع خانوادگی بر اثر یک نزاع خانوادگی که عصر روز سه شنبه در شهرستان مرزی اشنویه آذربایجان غربی روی داد دو نفر کشته شده و سه نفر دیگر زخمی شدند.
  • ادغام سازمان مدیریت با امور اداری و استخدامی اشتباه است. صدای گیلان - ضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی وظیفه کنترل وحمایت و نظارت بودجه ای از دستگاهها را دارد و سازمان امور اداری و استخدامی محل چانه زنی هاست از این روباید این دو سازمان از هم منفک […]
  • هشدار اوباما به داعش صدای گیلان به نقل از فرارو: رئیس جمهوری آمریکا تلاش مشترک بین المللی برای مقابله با گروه تروریستی داعش را لازم دانسته است. روز چهارشنبه، ۱۲ شهریور (۳ سپتامبر)، باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا گفته است که تضعیف نیروهای داعش تا از میان بردن تهدیدی که متوجه امنیت منطقه می‌کنند اقدامی […]
  • ادامه عرضه سی.ان.جی ۵۰۰ تومانی تا پایان امسال در حالی که طبق مصوبه هیئت دولت قیمت سی.ان.جی در تابستان با ۱۰۰ تومان کاهش عرضه می شود به دلیل استقبال از این سوخت احتمال ادامه عرضه گاز طبیعی با این نرخ تا پایان امسال وجود […]
  • بسیج برای مقابله با استکبار در برابر نظام اسلامی تاسیس شد صدای گیلان - اسلامی کردن جامعه، اصلی‌ترین وظیفه بسیج است و بسیج برای مقابله با استکبار در برابر نظام اسلامی تاسیس شد.

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه