زمان بارگزاری این صفحه: 4:35 AM UTC

«شاهي ريک» به عنوان بخشدار جديد حويق معرفي شد

فرماندار تالش از زحمات داريوش محمدي بخشدار قبلي و نادر خوارزمي سرپرست بخشداري قدر داني و طي حکمي که از سوي استاندار گيلان ايرج شاهي ريک بعنوان بخشدار جديد حويق منصوب گرديد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

جلسه توديع و معارفه بخشدار حويق با حضور علي فتح اللهي فرماندار ، محمود شکري نماينده مجلس شوراي اسلامي ، مسئولين دستگاههاي اجرايي شهرستان و بخش و اقشار مختلف مردم صبح روز پنج شنبه 20 فروردين در مسجد جامع شهر حويق برگزار گرديد.

 

فرماندار تالش در این مراسم در خصوص توفيق خدمت گذاري به مردم اظهار داشت: مديراني که توفيق حضور در جمع کارگزاران اين دولت را بدست مي آورند بايستي در چهار چوب سياست هاي دولت و عمل نمودن به اهداف دولت گام بردارند.

 

فتح اللهي تاکيد کرد: مسئولين بايستي وظايف خود را در مسير اجراي رويکرد هاي دولت عملياتي و ويژگي داشته باشند که خواست مردم و دولت باشد و با مشارکت مردم نوعي همگرايي،وفاق ، وحدت و همبستگي ايجاد و با توجه به مشکلات ،پيگيري و رفع انها اعتماد بين حاکميت و مردم را تقويت تا شاهد همدلي و همزباني دولت و ملت باشيم.

در پايان فرماندار تالش از زحمات داريوش محمدي بخشدار قبلي و مهندس نادر خوارزمي سرپرست بخشداري قدر داني و طي حکمي که از سوي استاندار گيلان مهندس ايرج شاهي ريک بعنوان بخشدار جديد حويق منصوب گرديد.

 

لازم به ذکر است مهندس ايرج شاهي ريک متولد سال 1356 و داراي مدرک تحصيلي کارشناسي ارشد برنامه ريزي شهري از دانشگاه تبريز و کارشناسي رشته کار تو گرافي از دانشگاه تهران مي باشد و در سوابق کاري ايشان که از همکاران فرمانداري با سابقه کاري 12 ساله در مسئوليت هاي نظارت بر پروژه هاي عمراني ،دفتر شهر و روستا ،سامانه کنترل پروژه هاي عمراني ،مسئول پيگيريهاي ويژه فرماندار و مدرس دانشگاه پيام نور مي باشد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه