زمان بارگزاری این صفحه: 12:17 AM UTC

«شاهي ريک» به عنوان بخشدار جديد حويق معرفي شد

فرماندار تالش از زحمات داريوش محمدي بخشدار قبلي و نادر خوارزمي سرپرست بخشداري قدر داني و طي حکمي که از سوي استاندار گيلان ايرج شاهي ريک بعنوان بخشدار جديد حويق منصوب گرديد.

ايرج شاهي ريک

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

جلسه توديع و معارفه بخشدار حويق با حضور علي فتح اللهي فرماندار ، محمود شکري نماينده مجلس شوراي اسلامي ، مسئولين دستگاههاي اجرايي شهرستان و بخش و اقشار مختلف مردم صبح روز پنج شنبه 20 فروردين در مسجد جامع شهر حويق برگزار گرديد.

 

فرماندار تالش در این مراسم در خصوص توفيق خدمت گذاري به مردم اظهار داشت: مديراني که توفيق حضور در جمع کارگزاران اين دولت را بدست مي آورند بايستي در چهار چوب سياست هاي دولت و عمل نمودن به اهداف دولت گام بردارند.

 

فتح اللهي تاکيد کرد: مسئولين بايستي وظايف خود را در مسير اجراي رويکرد هاي دولت عملياتي و ويژگي داشته باشند که خواست مردم و دولت باشد و با مشارکت مردم نوعي همگرايي،وفاق ، وحدت و همبستگي ايجاد و با توجه به مشکلات ،پيگيري و رفع انها اعتماد بين حاکميت و مردم را تقويت تا شاهد همدلي و همزباني دولت و ملت باشيم.

در پايان فرماندار تالش از زحمات داريوش محمدي بخشدار قبلي و مهندس نادر خوارزمي سرپرست بخشداري قدر داني و طي حکمي که از سوي استاندار گيلان مهندس ايرج شاهي ريک بعنوان بخشدار جديد حويق منصوب گرديد.

 

لازم به ذکر است مهندس ايرج شاهي ريک متولد سال 1356 و داراي مدرک تحصيلي کارشناسي ارشد برنامه ريزي شهري از دانشگاه تبريز و کارشناسي رشته کار تو گرافي از دانشگاه تهران مي باشد و در سوابق کاري ايشان که از همکاران فرمانداري با سابقه کاري 12 ساله در مسئوليت هاي نظارت بر پروژه هاي عمراني ،دفتر شهر و روستا ،سامانه کنترل پروژه هاي عمراني ،مسئول پيگيريهاي ويژه فرماندار و مدرس دانشگاه پيام نور مي باشد.

مطالب بیشتر؛

  • احمد اصغری سندی جانباز 70% گیلانی به یاران شهیدش پیوست صدای گیلان - جانباز قطع نخاع حاج احمد اصغری سندی که در بخش آی سی یو بیمارستان خاتم الانبیاء تهران بستری بود دعوت حق را لبیک گفت و به کاروان شهدا پیوست.
  • هفت نفر اول جهنم را بشناسید راوى از امام باقر(ع) پرسید: اولین کسى که وارد جهنم می شود کیست؟، فرمودند: ابلیس و دو نفر دیگر که در سمت راست و چپ او هستند.
  • «سرزمین سرد» فیلمساز گیلانی به جشنواره بین المللی فیلم روسیه راه پیدا کرد صدای گیلان - فیلم «سرزمین سرد» به کارگردانی فیلمساز موفق گیلانی «شهریار پورسیدیان» به هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم روسیه راه پیدا کرد.
  • روحانی :در صورت تامین حقوق ملت ایران ،آماده توافق هستیم رییس جمهوری در دیدار 'بان کی مون' دبیر کل سازمان ملل متحد گفت: ما به مقررات بین المللی و معاهدات آژانس بین المللی انرژی هسته ای احترام می گذاریم و همچون گذشته در مسیر صلح آمیز فعالیت می کنیم و در صورتی که حقوق ملت ایران مورد خدشه قرار نگیرد، آماده توافق […]
  • باشگاه داماش تعطیل شد   به گزارش خبرگزاری ایپنا، باشگاه داماش گيلان که پس از پايان مسابقات ليگ برتر فوتبال و سقوط اين تيم به رقابت هاي ليگ يک به صورت نيمه تعطيل اداره مي شد، روز گذشته و پس از نشر خبر اعدام مه آفريد امير خسروي مالک هولدينگ داماش تا اطلاع ثانوي تعطيل اعلام شد. به نظر مي رسد حالا […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه