زمان بارگزاری این صفحه: 12:30 PM UTC

«شاهي ريک» به عنوان بخشدار جديد حويق معرفي شد

فرماندار تالش از زحمات داريوش محمدي بخشدار قبلي و نادر خوارزمي سرپرست بخشداري قدر داني و طي حکمي که از سوي استاندار گيلان ايرج شاهي ريک بعنوان بخشدار جديد حويق منصوب گرديد.

ايرج شاهي ريک

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

جلسه توديع و معارفه بخشدار حويق با حضور علي فتح اللهي فرماندار ، محمود شکري نماينده مجلس شوراي اسلامي ، مسئولين دستگاههاي اجرايي شهرستان و بخش و اقشار مختلف مردم صبح روز پنج شنبه 20 فروردين در مسجد جامع شهر حويق برگزار گرديد.

 

فرماندار تالش در این مراسم در خصوص توفيق خدمت گذاري به مردم اظهار داشت: مديراني که توفيق حضور در جمع کارگزاران اين دولت را بدست مي آورند بايستي در چهار چوب سياست هاي دولت و عمل نمودن به اهداف دولت گام بردارند.

 

فتح اللهي تاکيد کرد: مسئولين بايستي وظايف خود را در مسير اجراي رويکرد هاي دولت عملياتي و ويژگي داشته باشند که خواست مردم و دولت باشد و با مشارکت مردم نوعي همگرايي،وفاق ، وحدت و همبستگي ايجاد و با توجه به مشکلات ،پيگيري و رفع انها اعتماد بين حاکميت و مردم را تقويت تا شاهد همدلي و همزباني دولت و ملت باشيم.

در پايان فرماندار تالش از زحمات داريوش محمدي بخشدار قبلي و مهندس نادر خوارزمي سرپرست بخشداري قدر داني و طي حکمي که از سوي استاندار گيلان مهندس ايرج شاهي ريک بعنوان بخشدار جديد حويق منصوب گرديد.

 

لازم به ذکر است مهندس ايرج شاهي ريک متولد سال 1356 و داراي مدرک تحصيلي کارشناسي ارشد برنامه ريزي شهري از دانشگاه تبريز و کارشناسي رشته کار تو گرافي از دانشگاه تهران مي باشد و در سوابق کاري ايشان که از همکاران فرمانداري با سابقه کاري 12 ساله در مسئوليت هاي نظارت بر پروژه هاي عمراني ،دفتر شهر و روستا ،سامانه کنترل پروژه هاي عمراني ،مسئول پيگيريهاي ويژه فرماندار و مدرس دانشگاه پيام نور مي باشد.

مطالب بیشتر؛

  • حضور بی سابقه زایران کربلا از 60 کشور جهان عشق به سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) هرساله شمار بیشتری از زایران را به سوی میعاد گاه دلدادگی و عشق در کربلای معلی رهنمون می سازد به طوری که امسال برای اولین بار از 60 کشور جهان زوار حسینی در مراسم اربعین سید الشهدا شرکت کرده اند. […]
  • علت درگذشت ایت الله مهدی کنی توهین یک جوان به هاشمی بود صدای گیلان- دختر آیت‌الله مهدوی کنی اعلام کرد ناراحتی قلبی رئیس مجلس خبرگان رهبری که منجر به کما و سپس درگذشت وی شد به دلیل توهین جوانی به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بوده […]
  • اشخاص حقيقي با 10ميليون تومان بدهي مالياتي، ممنوع الخروج مي شوند صدای گیلان - رئيس کل سازمان امور مالياتي کشور اعلام کرد: اشخاص حقيقي با 10 ميليون تومان بدهي ممنوع الخروج مي شوند.
  • ویروسی به‌نام داعش صدای گیلان: مدت زیادی است که جنایت های هولناک داعشی ها در عراق و سوریه سوژه روز جهانیان است.وهر روز اخبار و اتفاقات زیادی حول این موضوع منتشر میشود و البته پیداست که تاکنون به شکل جدی خاستگاه و اهداف این گروه افراطی مورد نقد و نظر قرار نگرفته است.ولی همگان بر بربریت و خطرناک بودن داعش […]
  • شمس و حافظ از شیون فومنی می گویند شیون فومنی از معدود شاعران شناخته شده سواحل صبوری خزر بوده که با ارائه آثار دو زبانه (فارسی – گیلکی) خود به عنوان یکی از مشاهیر و مفاخر استان گیلان مطرح بوده است.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه