زمان بارگزاری این صفحه: 9:37 AM UTC

«شاهي ريک» به عنوان بخشدار جديد حويق معرفي شد

فرماندار تالش از زحمات داريوش محمدي بخشدار قبلي و نادر خوارزمي سرپرست بخشداري قدر داني و طي حکمي که از سوي استاندار گيلان ايرج شاهي ريک بعنوان بخشدار جديد حويق منصوب گرديد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

جلسه توديع و معارفه بخشدار حويق با حضور علي فتح اللهي فرماندار ، محمود شکري نماينده مجلس شوراي اسلامي ، مسئولين دستگاههاي اجرايي شهرستان و بخش و اقشار مختلف مردم صبح روز پنج شنبه 20 فروردين در مسجد جامع شهر حويق برگزار گرديد.

 

فرماندار تالش در این مراسم در خصوص توفيق خدمت گذاري به مردم اظهار داشت: مديراني که توفيق حضور در جمع کارگزاران اين دولت را بدست مي آورند بايستي در چهار چوب سياست هاي دولت و عمل نمودن به اهداف دولت گام بردارند.

 

فتح اللهي تاکيد کرد: مسئولين بايستي وظايف خود را در مسير اجراي رويکرد هاي دولت عملياتي و ويژگي داشته باشند که خواست مردم و دولت باشد و با مشارکت مردم نوعي همگرايي،وفاق ، وحدت و همبستگي ايجاد و با توجه به مشکلات ،پيگيري و رفع انها اعتماد بين حاکميت و مردم را تقويت تا شاهد همدلي و همزباني دولت و ملت باشيم.

در پايان فرماندار تالش از زحمات داريوش محمدي بخشدار قبلي و مهندس نادر خوارزمي سرپرست بخشداري قدر داني و طي حکمي که از سوي استاندار گيلان مهندس ايرج شاهي ريک بعنوان بخشدار جديد حويق منصوب گرديد.

 

لازم به ذکر است مهندس ايرج شاهي ريک متولد سال 1356 و داراي مدرک تحصيلي کارشناسي ارشد برنامه ريزي شهري از دانشگاه تبريز و کارشناسي رشته کار تو گرافي از دانشگاه تهران مي باشد و در سوابق کاري ايشان که از همکاران فرمانداري با سابقه کاري 12 ساله در مسئوليت هاي نظارت بر پروژه هاي عمراني ،دفتر شهر و روستا ،سامانه کنترل پروژه هاي عمراني ،مسئول پيگيريهاي ويژه فرماندار و مدرس دانشگاه پيام نور مي باشد.

مطالب بیشتر؛

  • لاریجانی: ما زن و بچه داریم! صدای گیلان - رئیس مجلس می گوید هنوز به این نتیجه نرسیدم که میتوانم حزب تشکیل دهم،ولی اگر احساس کنم وجودم می تواند به حزبی کمک کند حتما این کار را می کنم.
  • باشگاه داماش تعطیل شد   به گزارش خبرگزاری ایپنا، باشگاه داماش گيلان که پس از پايان مسابقات ليگ برتر فوتبال و سقوط اين تيم به رقابت هاي ليگ يک به صورت نيمه تعطيل اداره مي شد، روز گذشته و پس از نشر خبر اعدام مه آفريد امير خسروي مالک هولدينگ داماش تا اطلاع ثانوي تعطيل اعلام شد. به نظر مي رسد حالا […]
  • واردات ۶ تُن الاغ (قاطر) در دولت دهم!!! بحث واردات بی‌رویه کالا در دولت دهم طی ۲ سال گذشته همواره مورد بحث بوده است اما نکته جالب این است که چرا درآمدهای حاصل از فروش نفت صرف واردت الاغ و دیگر حیوانات و محصولاتی که واردات آن فاقد توجیه است، […]
  • حرکات زیرپوستی منتقدان تندرو دولت در شهرستان ها شنیده ها حاکی است برخی نمایندگان تندرومنتقد دولت در مجلس با حضور در شوراهای اداری استان های خود و اعمال فشارهای گوناگون، نوع جدیدی از تقابل با دولت را در سطح شهرستان ها کلید زده […]
  • مدیرکل جدید پدافند غیرعامل استانداری گیلان منصوب شد طی حکمی از سوی استاندار گیلان ، امیر مرادی به عنوان مدیرکل جدید پدافند غیرعامل استانداری منصوب شد.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه