زمان بارگزاری این صفحه: 4:30 AM UTC

شایعات حول غیبت 10روزه پوتین؛ از کودتا تا ربوده شدن توسط آدم فضایی ها!

صدای گیلان – در لغو چند دیدار رسمی رئیس جمهور روسیه و حضور نیافتن او در رسانه‌ها، شایعه‌های بسیار عجیبی درباره او مطرح شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

پس از داغ شدن بازار شایعه درباره دلیل ناپدید شدن “ولادمیر پوتین” وی ناگهان در برابر رسانه ها حاضر شد و به این شایعه‌ها پایان داد.

به گزارش العالم، در یکی از این شایعه‌ها گفته شده بود که پوتین مریض است. برخی نیز ادعای کودتا در روسیه را مطرح کردند. به هر حال این ماجرا رسانه‌های دنیا را به خود مشغول کرد.

 

البته پوتین به هیچکدام از این شایعه ها پاسخی نداد، ولی نشستن او در کنفرانس اخیر متفاوت بود. بعضی گزارشها حاکی است که وی به دلیل درد ناحیه کمر به پزشک مراجعه کرده است.

 

یکی از خیال پردازانه ترین شایعه ها درباره پوتین، انیمیشن کودکان اوکراینی بود که در آن پوتین به دست بیگانگان فضایی ربوده می شود.

مطالب بیشتر؛

  • آزمایش موشک بین قاره ای جدید روسیه. صدای گیلان - روسیه موشک بین قاره ای جدیدی را آزمایش کرده است که از زیر دریایی پرتاب می شود و قادر است کلاهک های اتمی حمل کند.
  • گورباچف: پوتین خود را فرد پس از خدا می‌داند. صدای گیلان - آخرین رهبر شوروی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور روسیه خود را "پس از خداوند دومین فرد" می‌داند، گفت: رئیس جمهوری روسیه نباید به خود غره شود چرا که این چیزی بود که مرا نابود […]
  • پوتین؛اجازه نمی دهیم دور روسیه دیوار بکشند. صدای گیلان - رئیس جمهور روسیه در مصاحبه ای با انتقاد شدید از اقدامات غرب علیه مسکو به سبب بحران اوکراین اعلام کرد که این کارها موجب انزوای کشورش نشده است.
  • افتتاح 3 واحد منزل مسکونی مددجویان در صومعه سرا صدای گیلان - 3 واحد مسکونی با همت نیکوکاران و با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین کمیته امداد صومعه سرا در این شهرستان افتتاح و در اختیار خانواده های نیازمند قرار […]
  • راه های روستایی گیلان از عقب ماندگی شدید رنج می برد بحث راه و توجه به حمل و نقل جاده ای از مهمترین نیازهای روستائیان گیلان است که به عنوان یکی از زیرساخت های مهم در توسعه استان محسوب می شود که متاسفانه از عقب ماندگی شدید رنج می برد. به گزارش خبرنگار مهر، این مسئله برای روستائیان و تولیدکنندگان محصولات دامی و کشاورزی برای عرضه […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه