زمان بارگزاری این صفحه: 6:44 PM UTC

شایعات حول غیبت 10روزه پوتین؛ از کودتا تا ربوده شدن توسط آدم فضایی ها!

صدای گیلان – در لغو چند دیدار رسمی رئیس جمهور روسیه و حضور نیافتن او در رسانه‌ها، شایعه‌های بسیار عجیبی درباره او مطرح شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

پس از داغ شدن بازار شایعه درباره دلیل ناپدید شدن “ولادمیر پوتین” وی ناگهان در برابر رسانه ها حاضر شد و به این شایعه‌ها پایان داد.

به گزارش العالم، در یکی از این شایعه‌ها گفته شده بود که پوتین مریض است. برخی نیز ادعای کودتا در روسیه را مطرح کردند. به هر حال این ماجرا رسانه‌های دنیا را به خود مشغول کرد.

 

البته پوتین به هیچکدام از این شایعه ها پاسخی نداد، ولی نشستن او در کنفرانس اخیر متفاوت بود. بعضی گزارشها حاکی است که وی به دلیل درد ناحیه کمر به پزشک مراجعه کرده است.

 

یکی از خیال پردازانه ترین شایعه ها درباره پوتین، انیمیشن کودکان اوکراینی بود که در آن پوتین به دست بیگانگان فضایی ربوده می شود.

مطالب بیشتر؛

  • آزمایش موشک بین قاره ای جدید روسیه. صدای گیلان - روسیه موشک بین قاره ای جدیدی را آزمایش کرده است که از زیر دریایی پرتاب می شود و قادر است کلاهک های اتمی حمل کند.
  • گورباچف: پوتین خود را فرد پس از خدا می‌داند. صدای گیلان - آخرین رهبر شوروی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور روسیه خود را "پس از خداوند دومین فرد" می‌داند، گفت: رئیس جمهوری روسیه نباید به خود غره شود چرا که این چیزی بود که مرا نابود […]
  • پوتین؛اجازه نمی دهیم دور روسیه دیوار بکشند. صدای گیلان - رئیس جمهور روسیه در مصاحبه ای با انتقاد شدید از اقدامات غرب علیه مسکو به سبب بحران اوکراین اعلام کرد که این کارها موجب انزوای کشورش نشده است.
  • فروش گوشت خوک حلال!/ عکس الجزایر - صدای گیلان؛ الجزایر فروش گوشت خوک را که مدعی شده به شیوه اسلامی ذبح شده آغاز کرده است!
  • بیانیه پایانی همایش سراسری اصلاح‌طلبان کشور صدای گیلان - از دولت و قوه قضائیه می‌خواهیم، سرچشمه‌های فساد و انحصارات بحران‌آفرین را که در کنار اقدام به وظایف قانونمند خود در خدمت به مردم و کشور در عرصه‌های اقتصادی، رسانه‌ای حضور همه جانبه پیدا کرده‌اند را […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه