زمان بارگزاری این صفحه: 12:50 PM UTC

شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن واجب است

امام جمعه رشت با اشاره به اهمیت شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گفت: حضور در این راهپیمایی واجب تر از حضور در نماز جمعه است و مردم با این حضور مشت محکمی بر دهان دشمن می کوبند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

آیت الله زین العابدین قربانی در خطبه های نمازجمعه اظهار داشت: مردم با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمانهای امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدا تجدید میثاق می کنند و همین مساله دلیل مهم بودن شرکت در این راهپیمایی است.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به رهبری امام خمینی (ره) در روزهای انقلاب گفت: امام خمینی (ره) حتی در روزهای تبعید هم مردم را رهبری می کردند و اگر چه رژیم ستمشاهی با تیعید ایشان گمان کرده بود که توانسته حرکت انقلاب اسلامی را متوقف کند، ولی با هدایت ایشان، مردم در ۲۲ بهمن ۵۷ انقلب را به ثمر رساندند.

قربانی افزود: انقلاب اسلامی یک انقلاب الهی بود که مردم را از زیر سلطه رژیم ستمشاهی نجات داده و در آغوش اسلام جای داد.

وی با اشاره به اهمیت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: حضور مردم تیری است به قلب دشمنان اسلام و هرچه این مراسم باشکوهتر برگزار شود،ضربه محکمتری بر دهان استکبار کوبیده خواهد شد.

امام جمعه رشت با تذکر به مسئولان دولتی به خصوص معاون اول رییس جمهور درباره پرداخت به موقع اعتبار بهزراعی باغهای چای به چایکاران استان گیلان تاکید کرد: خواهش من این است که تا وقت مناسب برای بهزراعی این باغات از دست نرفته، اعتبارات مورد نیاز به چایکاران پرداخت شود.

قربانی با اشاره به جنایت گروه تکفیری داعش در سوزاندن خلبان اردنی اعلام کرد:جهان اسلام باید متحد شده و لکه ننگ داعش را از روی زمین محو کند./مهر

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه