زمان بارگزاری این صفحه: 12:16 PM UTC

شناسایی عوامل اصلی حمله به علی مطهری ‌

استاندار و رئیس شورای تامین استان فارس اعلام کرد که عوامل اصلی حمله به خودروی دکتر مطهری در شیراز شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی شده‌اند.

شناسایی عوامل اصلی حمله به علی مطهری ‌

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

دکتر سیدمحمد احمدی صبح یکشنبه 24 اسفند اعلام کرد: به دنبال اتفاقات اخیر با توجه به دستور اکید ریاست محترم جمهور و تاکید مکرر وزیر محترم کشور مبنی بر شناسایی دقیق و برخورد قاطع با حمله کنندگان به خودروی دکترعلی مطهری نماینده محترم مجلس شورای اسلامی در سفر به شیراز، اینجانب با تشکیل جلسات مکرر شورای تامین استان از ساعات اولیه وقوع این حادثه، رایزنی‌های مستمر با اعضاء شورای تامین استان و بدون تاثیرپذیری از فضای مسموم تبلیغاتی داخل و خارج علیه توفیقات بزرگ دولت‌، فعالیت‌های اطلاعاتی و امنیتی به روشن ساختن ابعاد مختلف حادثه پرداختیم.

 

وی تصریح کرد: در لحظات پایانی روز شنبه به فضل الهی عوامل اصلی حمله به خودروی دکتر مطهری شناسایی و به مقامات قضایی استان معرفی شدند.

استاندار فارس اعلام کرد: بدیهی است‌ شناسایی سایر عوامل و زمینه سازان انجام این حرکت ناپسند و هنجارشکنانه در دست بررسی ‌و اقدام لازم قرار دارد.

احمدی ابراز امیدواری کرد که با حضور نمایندگان شورای امنیت کشور در فارس ابعاد مختلف شکل گیری این حادثه بررسی و ریشه کن شود تا دیگر در کشور شاهد تکرار چنین حوادث تلخی نباشیم.

استاندار فارس گفت: تامین امنیت عمومی خط قرمز نظام و دولت تدبیر و امید بوده و در برخورد با عوامل نا امنی کمترین مسامحه و گذشتی در کار نخواهد بود./ایسنا

مطالب بیشتر؛

  • زنان مجرد مالزیایی، طعمه​ های اصلی داعش زنان مجرد مالزیایی که بخش قابل توجهی از وقت خود را در رسانه‌های اجتماعی و محیط آنلاین می گذارند، طعمه های اصلی اعضای گروه تروریستی داعش هستند.
  • رشت جزء 5شهر اول در بیشترین نرخ رشد قیمت مسکن به لحاظ بيشترين نرخ رشد قيمت مسکن در 9 ماه اول امسال، شهركرد، بندرعباس، مشهد، رشت و اهواز به ترتيب، 5 شهر اول در شاخص بيشترين رشد قيمت معرفي شده‌اند
  • هشدار هواشناسی؛ برف و سرما در راه است صدای گیلان - سازمان هواشناسی پیش بینی کرد: با ورود سامانه بارشی و در پی آن نفوذ توده هوای سرد به مناطق غرب، شمال غرب و شمال از روز پنجشنبه کاهش ۱۰ تا ۱۵ درجه ای دما در استان‌های غرب، شمال غرب، مرکز، شمال و شمال شرق و ۵ تا ۱۰ درجه در بقیه استان‌های کشور روی می […]
  • روی موج انتخابات تالش،ماسال و رضوانشهر مروری بر فعالیت های انتخاباتی کاندیداهای احتمالی مجلس دهم در سه شهر ماسال،تالش و رضوانشهر.
  • نصب تندیس زن نخ ریس و مرد نی نواز در ماسال شهرداری ماسال طرح زیباسازی سطح شهر را با طراحی و نصب دو مجسمه زن نخ ریس و مرد نی نواز در یک سال گذشته ادامه داده است ضمن اینکه در کنار آن پروژه های رنگ آمیزی پل ها و جداول و پیاده رو سازی معابر عمومی را در دست اجرا […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه