زمان بارگزاری این صفحه: 12:31 AM UTC

شهادت ۸ مامور مرزبانی در حمله اشرار مسلح

ایران- ۸ مامور مرزبانی سیستان و بلوچستان در منطقه مرزی میل ۲۳۹ در جنوب شرقی ایران در کمین اشرار مسلح قرار گرفتند و به شهادت رسیدند.

شهادت ۸ مامور مرزبانی در حمله اشرار مسلح

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

«احمد علی محبتی» فرماندار چابهار گفت: ۸ مامور مرزبانی سیستان و بلوچستان در منطقه مرزی میل ۲۳۹ در جنوب شرقی ایران در کمین اشرار مسلح قرار گرفتند و به شهادت رسیدند.

به گزارش ابنا، وی گفت: اشرار مسلح با کمینی که انجام داده بودند در منطقه حدفاصل باهوکلات و پیشین نزدیکی مرز پاکستان و ایران، ‌ این مرزبانان را به شهادت رساندند.

 

فرماندار چابهار اظهار کرد: در این حمله تروریستی ماموران نیز با اشرار درگیر شدند که تعدادی از آن‌ها به هلاکت رسیدند و تعدادی نیز زخمی شدند.

 

محبتی خاطرنشان کرد: شناسایی و بررسی این حادثه تروریستی در دست اقدام است.

مطالب بیشتر؛

  • دلنوشته نوروزی هاشمی برای مردم؛ فردا از آنِ شماست … من باشم یا نباشم ، مطمئنم! فردای فرزندان ما و فردای این مرز و بوم و این انقلاب آکنده از اعتدال خواهد بود و افراط و خشک مقدسی ها روز به روز منزوی تر خواهد شد. پس به حرمت اعتدال علوی می گویم:"مردم ایران، فردا از آنِ […]
  • کشف و ضبط 6723 قطعه مرغ غیر قابل مصرف در آستارا آستارا - صدای گیلان؛ تعداد 6723 قطعه مرغ غیر قابل مصرف انسانی در شهرستان آستارا کشف و ضبط گردید.
  • ورود بیش از 35میلیون گردشگر به گیلان در سال93 مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان ر خصوص سفرهای صورت گرفته به استان گیلان گفت؛ آمار ثبت شده از ماندگاری گردشگران تنها در مکان های اقامتی ثابت و موقت استان 34میلیون و 799هزار و 378نفر […]
  • رواج فحشا توسط یک فرقه مذهبی یهودی در اسرائیل رسانه های اسرائیل از دستگیری اعضای باندی از اعضای یک فرقه یهودی به نام "منتظران مسیح" خبر داده اند که زنان یهودی را به برقراری رابطه جنسی با مردان غیر یهودی مجبور می‌کرده‌اند. در همین ارتباط، دو مرد و دو زن به اتهام "بهره‌کشی جنسی" بازداشت شده‌اند. به گزارش صدای گیلان به نقل از […]
  • ادعای پاسخ رهبرانقلاب به نامه اوباما صدای گیلان - وال‌استریت ژورنال در گزارشی مدعی شد رهبر معظم انقلاب به نامه باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا پاسخ داده است.

کلیدواژه ها: ،


عناوین ویژه