زمان بارگزاری این صفحه: 12:34 PM UTC

شهردار؛ 30طرح عمرانی در چابکسر اجرا شده است

بهرام غنوی، شهردار چابکسر از توابع رودسر از اجرا و تحقق بیش از 30طرح توسعه عمران شهری در 9 ماه سالجاری در این شهر گردشگری خبر داد.

شهردار چابکسر

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان/  ‘بهرام غنوی’ صبح امروز در جریان بازدید از تکمیل پروژه هدایت آبهای سطحی در قالب اگو سازی در بازار هفتگی خیابان حجت الاسلام شفیعی این شهر طی گفتگویی ، این طرحها را شامل روکش آسفالت، آسفالت خیابان ها و کوچه های سطح شهر، فرش موزائیک و هدایت آبهای سطحی در قالب اگوسازی اعلام کرد.

وی اضافه کرد: برای انجام این طرح ها پنج میلیارد ریال اعتبار از محل منابع داخلی شهرداری سرمایه گذاری شده است.

وی در ادامه از ارتقای جایگاه سی ان جی این شهر با مشارکت بخش خصوصی خبر داد و اظهار کرد: در این زمینه نیز بیش از شش میلیارد ریال سرمایه گذاری شده و رانندگان خودروها به سهولت می توانند بدون هیچگونه دغدغه سوخت مورد نیاز خودروی خود را از این مکان تامین کنند.

شهردار چابکسر در بخش دیگری با اشاره به ضرورت اجرای پروژه هدایت آبهای سطحی در قالب اگوسازی در بازار هفتگی این شهر بیان کرد: این پروژه به طول 300متر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال از محل منابع داخلی شهرداری انجام شده و مشکلاتی که پیشتر باعث آبگرفتگی در این محور می شد با اجرای این طرح مرتفع شده است.

غنوی همچنین به لایروبی و ساماندهی رودخانه های میانده رود و آچیرود اشاره و افزود: اجرای این پروژه به طول دوکیلومتر با بهره گیری از همه امکانات و تجهیزات شهرداری به انجام رسیده است.

وی افزود: برای انجام این دو طرح نیز 500میلیون ریال هزینه در برداشته که با اجرای آن علاوه بر جلوگیری از طغیان رودخانه مشکلاتی دیگر پیش روی حاشیه نشینان نخواهد بود.

شهردار چابکسر در پایان به اجرای پروژه گابیون بندی رودخانه میانده رود اشاره و افزود: این پروژه نیز هم اکنون با اعتباری بالغ بر یک میلیاردو 500میلیون ریال در حال انجام است.

گفتنی است ؛ شهر چابکسر در منتهی الیه شرق گیلان هفت هزار نفر جمعیت و در 100کیلومتری شرق مرکز استان گیلان قرار دارد.ایرنا

مطالب بیشتر؛

  • محاصره مخفیگاه ساحلی ۶ مرد مخوف در حالی که مأموران به صورت نامحسوس این خانه ویلایی را تحت کنترل خود درآورده بودند دریافتند این گروه از دزدان که شش مرد مخوف هستند در این خانه دور هم جمع شده‌اند.
  • خزر؛ منتقدان مسکن مهر رشت حق داشتند صدای گیلان - روزنامه خزر در شماره روز چهارشنبه سیزدهم اسفندماه مطلبی را با عنوان منتقدان مسکن مهر رشت حق داشتند به قلم رضا احمدی سراوانی منتشر کرده است./ این متن که در ایرنا بازنشر شده را در زیر مشاهده می […]
  • بارش برف ارتفاعات اشکورات رودسر را سفیدپوش کرد صدای گیلان - دور جدید بارش برف، ارتفاعات اشکورات رودسر را سفیدپوش کرد.
  • خلاصه و برجسته ترین محورهای جمع بندی مذاکرات جمهوری اسلامی ایران و دولت های عضو گروه ۱+۵ همراه با نماینده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپایی، پس از ۲۲ ماه مذاکره سخت و فشرده، سرانجام در روز ۲۳ تیر ۱۳۹۴ برای رفع سوء تفاهم ها در مورد برنامه صلح آمیز هسته ای جمهوری اسلامی ایران و همزمان لغو تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران تفاهم نمودند. […]
  • لزوم رونق بخشی به توسعه گردشگری کشاورزی در گیلان اردیبهشت ماه که از راه می رسد کشاورزان هم کم کم دست به کار و آماده می شوند، چایکاران برای چیدن برگ های سبز چای، شالیکاران برای نشاء شالیزارها همه و همه مناظر زیبا و بی بدیلی را در سراسر گیلان به تصویر می کشد که می توان از این ظرفیت و افزایش توان گردشگری کشاورزی برای توسعه اقتصادی استان […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه