زمان بارگزاری این صفحه: 10:10 PM UTC

اقدام تحسین برانگیز شهرداری و شورای شهر «لنگرود» جهت ساماندهی سگ های ولگرد

شهرداری لنگرود طی مصوبه‌ای از طرف شورای اسلامی شهر لنگرود به جمع‌آوری سگهای ولگرد که در حومه شهر زندگی می‌کنند اقدام نموده و مکانی حدود ۱۷۰۰ متر مربع توسط شهرداری خریداری شده تا از این حیوانات نگهداری شود.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به یاد داریم ؛ سگ کشی ای که چندی پیش در رشت توسط شهرداری این شهر  و البته در سایه بی تفاوتی شورای شهر بوجود امد و هرچند با اعتراضات زیادی که صورت گرفت به نوعی و شاید هم موقتی جلوی این رویه زشت گرفته شد .اما در همین راستا شهردار و شورای شهر لنگرود با رویکرد و دید مناسبی اقدام به یک کار خدا پسندانه و البته متمددانه جهت ساماندهی سگ های ولگرد کرده اند.

 

به گزارش صدای گیلان، شهرداری لنگرود طی مصوبه‌ای از طرف شورای اسلامی شهر لنگرود به جمع‌آوری سگهای ولگرد که در حومه شهر زندگی می‌کنند اقدام نموده و مکانی حدود ۱۷۰۰ متر مربع توسط شهرداری خریداری شده تا از این حیوانات نگهداری شود.

 

شهردار لنگرود در این خصوص اظهار داشت : سگهای یا حیوانات دیگر نیز همانند دیگر مخلوقات خدا حق زندگی دارند. و ما نیز باید انان را ساماندهی کنیم تا از ورود آنان به داخل شهر جلوگیری شود.

 

افشین گلباغی افزود؛ در این باره با جمعیت دوستداران محیط زیست رایزنی شده و قرار شد امکانات از طرف شهرداری در اختیار آنان قرار گیرد و سامان‌دهی ، سلامت و نگهداری سگهای ولگرد توسط جمعیت محیط زیست انجام گیرد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه