زمان بارگزاری این صفحه: 6:40 PM UTC

شهردار آستانه از اتمام عملیات آسفالت باند کندرو بلوار امام رضا (ع) خبر داد

مهندس علی شفیعی،شهردار آستانه اشرفیه در گفت و گویی از اتمام عملیات آسفالت باند کندرو واقع در بلوار امام رضا (ع) خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

وی اظهار داشت: آسفالت این منطقه که در طی اجرای پروژه جمع آوری آبهای سطحی تخریب شده بود، مشکلات و مزاحمت های بسیاری را برای شهروندان فهیم به ویژه ساکنین این منطقه از شهر فراهم آورده بود.

 

شهردار آستانه اشرفیه در ادامه افزود: پس از اتمام لوله گذاری های مربوط به طرح جمع آوری آبهای سطحی، شهرداری آستانه اشرفیه تمام تلاش خود را نمود که با اجرای طرح بازسازی و آسفالت این مسیر ضمن رفع مشکلات موجود، تسهیل تردد وسایل نقلیه را میسر سازد.

 

شفیعی در پایان از حمایت های همیشگی نماینده و فرماندار شهرستان و اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین صبر و مساعدت شهروندان آستانه اشرفیه تشکر و قدردانی کرد.

مطالب بیشتر؛

  • اسامی داوطلبان مجلس نهم در حوزه‌های انتخابیه استان گیلان صدای گیلان - اسامی و مشخصات داوطلبان نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه استان گیلان.
  • سپاه قدس گیلان، موفق ترین سپاه برتر کشور اعلام شد صدای گیلان؛ فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: در چهارمین جشنواره سراسری مالک اشتر فرماندهی کل سپاه، سپاه استان به عنوان موفق ترین سپاه برتر کشوری برای سومین بار انتخاب شد.
  • افتتاح مسجد زنانه در آمریکا صدای گیلان - براساس نتایج منتشر شده یک تحقیق در سال 2011، در دوم سوم مساجد آمریکا تعداد زنان نمازگزار از مردان بیشتر است.
  • برندگان جایزه «نوبل مضحک» 2014 معرفی شدند بیست و چهارمین مراسم اعطای جایزه «ایگ‌نوبل» (نوبل مضحک) روز پنجشنبه 18 سپتامبر (27 شهریور) با اعلام اسامی 10 برنده نهایی در دانشگاه هاروارد برگزار شد. به گزارش صدای گیلان به نقل از ایسنا، جایزه «ایگ‌نوبل» تقلیدی تمسخرآمیز از جایزه نوبل است که همه ساله در آستانه اعلام نتایج جایزه نوبل […]
  • پیام هاشمی به کنگره حزب مردمسالاری صدای گیلان - آیت الله هاشمی رفسنجانی در پیامی به کنگره حزب مردمسالاری، تاکید کرد: احزاب موجود با همه محدودیت‌هایی که دارند، نمی‌گذارند تک‌صدایی، مردم و جامعه را ناامید و مأیوس […]

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه