زمان بارگزاری این صفحه: 12:26 AM UTC

شهردار املش عضو سازمان بین‌المللی شهرداران صلح جهانی شد

“پورقربان”، شهردار املش با حکم رئیس بین‌المللی شهرداران صلح جهانی، عضو مجمع شهرداران صلح جهانی شد. به گزارش صدای گیلان؛کاظمی، مسئول روابط عمومی شهرداری املش در گفت‌وگو با ایسنا گفت؛ شهردار هیروشیما در نامه خود به شهردار املش آورده است، به کمک شما برای رسیدن به جهانی صلح‌آمیز و عاری از سلاح‌های اتمی نیازمندیم. وی خاطرنشان […]

“پورقربان”، شهردار املش با حکم رئیس بین‌المللی شهرداران صلح جهانی، عضو مجمع شهرداران صلح جهانی شد.

به گزارش صدای گیلان؛کاظمی، مسئول روابط عمومی شهرداری املش در گفت‌وگو با ایسنا گفت؛ شهردار هیروشیما در نامه خود به شهردار املش آورده است، به کمک شما برای رسیدن به جهانی صلح‌آمیز و عاری از سلاح‌های اتمی نیازمندیم.

وی خاطرنشان کرد: ماتسویی در نامه خود اضافه کرد، ما در نقطه آغازین حساسی برای مبارزه برای رهاسازی خود از تهدید هسته‌ای هستیم، بیایید با هم برای رسیدن به جهانی صلح‌آمیز و آینده‌ای روشنتر تلاش کنیم.

کاظمی با اشاره به اینکه محل استقرار دبیرخانه اصلی این سازمان در شهر هیروشیما است، افزود: ریاست سازمان به‌عهده ماتسویی شهردار هیروشیما بوده و دبیرخانه شهرداران ایرانی عضو این سازمان از سال ۸۷ به همت شهردار تهران در محل موزه صلح تهران آغاز به‌کار کرده است.

کاظمی خاطرنشان کرد: عضویت شهرداران ایرانی در این سازمان را تاییدی بر این حقیقت است که ملت ایران خواهان صلح و همزیستی مسالمت‌آمیز با جهان و زندگی با آرامش، عزت و سرافرازی برای شهروندان است.

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه