زمان بارگزاری این صفحه: 10:32 PM UTC

شهردار تالش در کمتر از یکسال فعالیت استعفا داد

جعفر نخستین پس از 10 ماه از سمت خود به عنوان شهردار تالش استعفا داد./یک عضو شورای شهر تالش ضمن تایید این خبر، اظهار کرد: شهردار تالش پیش از این قرار بود در جلسه استیضاح حاظر شود و به سوالات شورا پاسخ دهد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، پس از کش و قوس های فراوان و حاشیه های زیاد، شهردار تالش استعفا کرد.

عبدا… حسین پور عضو شورای شهر تالش ضمن تایید این خبر، اظهار کرد: شهردار تالش پیش از این قرار بود در جلسه استیضاح حاظر شود و به سوالات شورا پاسخ دهد.

وی در مورد علت استیضاح شهردار، گفت: پیش از این در جلسه ای که تشکیل شد، اعضای شورا سوالاتی را مطرح کرد که اکثریت اعضای شورا از پاسخ های مطرح شده قانع نشدند.

حسین پور با اشاره به اینکه حتی اگر شهردار محترم استعفا هم نمی داد باید در جلسه استیضاح حاظر می شد، تاکید کرد: استعفای شهردار این شهر در دبیرخانه شورای شهر تالش اعلام وصول شده است.

عضو شورای شهر تالش از تشکیل جلسه فردا بعدازظهر برای بررسی استعفا شهردار تالش خبر داد.

گفتنی است ؛ جعفر نخستین اسفند ماه 92 به عنوان بیست و دومین شهردار تالش معرفی شد و این درحالی است که شهر تالش حدود 2 سال و 6 ماه پس از برکناری هوشنگ عباسقلی زاده بدون شهردار اداره می شد.[ بعد از کناره گیری هوشنگ عباسقلی زاده شهردار سابق ، شهر تالش به مدت 950 روز بدون شهردار ماند و توسط سرپرست اداره می شد و در این مدت نیز پست سرپرستی بین چهار نفر از کارکنان شهرداری تالش دست به دست شد.]/ مریان خبر

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه