زمان بارگزاری این صفحه: 4:36 PM UTC

شهردار جدید رشت امشب انتخاب می شود.

پس از جلسه چهار ساعته شورای شهر رشت برای انتخاب شهردار و ارائه رزومه توسط کاندیداها تصدی شهرداری رشت، انتخاب شهردار به 8 امشب موکول شد.

به گزارش صدای گیلان ، جلسه هفتاد و سوم شورای شهر رشت صبح امروز(29 آذر) به صورت فوق العاده و علنی به منظور بررسی رزومه و برنامه‌های کاندیداهای تصدی شهرداری رشت در عمارت شورای شهر برگزار شد. هر یک از کاندیداها فرصت داشتند به مدت 15 دقیقیه به ارائه برنامه و دفاعیات خود از طرح‌هایشان بپردازند.

بعد از ارائه رزومه توسط پنج کاندیدها مهندس علی اوسط اکبری مقدم، رضا ساغری، محمدعلی ثابت قدم، محمدرضا طالع ماسوله، مجید رجبی ویسرودی و مسعود کاظمی در صحن علنی مجلس، خبرنگاران از صحن علنی خارج شده و رای گیری به صورت غیرعلنی برگزار شد.

فرانک پیشگر، سخنگوی شورا بعد از اتمام رای گیری در جمع خبرنگاران حاضر شده و اعلام کرد: شورا به دلیل نزدیک بودن برنامه‌های کاندیدها و رقابت شدید به مدت زمان بیشتری برای اجماع نظر نیاز دارد.

وی با بیان اینکه انتخاب شهردار کاری بسیار مهم و حساس است، اذعان کرد: ساعت 20 امشب جلسه غیرعلنی شورای شهر برای اعلام نظر قطعی برگزار می‌شود.

پیشگر اذعان کرد: هر کسی که بتواند نظر اعضای شورا را جلب کند به عنوان شهردار انتخاب شده و شورا همراه وی خواهد بود.

گفتنی است، در این جلسه محمدعلی آقازاده یکی از کاندیداهای تصدی شهرداری رشت در جلسه حضور نیافته و از برنامه‌های خود دفاع نکرد.شبستان

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه