زمان بارگزاری این صفحه: 6:48 PM UTC

شهردار رشت معارفه شد/ تصاویر

مراسم معارفه شهردار رشت در استانداري گيلان برگزار گرديد. در اين مراسم استاندار گيلان با اشاره به سفر رياست جمهوري به استان گيلان گفت؛ نقش محوري و ميزباني شورا و شهرداري در اين سفر بسيار حائز اهميت مي باشد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مراسم معارفه شهردار رشت در استانداري گيلان برگزار گرديد.

در اين مراسم استاندار گيلان با اشاره به سفر رياست جمهوري به استان گيلان گفت : نقش محوري و ميزباني شورا و شهرداري در اين سفر بسيار حائز اهميت مي باشد و اميدواريم با برنامه ريزي مناسب بتوانيم ميزبان خوبي بوده و از اين استقبال تجلي مناسبي را دريافت نماييم.

 

دكتر نجفي افزود : به دنبال رديف دار شدن و احياي رودخانه هاي زرجوب و گوهرورد در زمان حضور رياست جمهوري مي باشيم .

وي تصريح نمود : شورا و شهرداري براي جذب سرمايه گذار مي بايست برنامه ويژه اي تدوين نمايند و در جهت پر رنگ بودن مباحث پسماند و تفكيك از مبداء بيشتر تلاش نمايند.

ايشان فعال نمودن كودآلي را جزء اولويت ها برشمردند و گفتند : شهر رشت پيشاني و مايه فخر استان است و جلب رضايت گردشگران بايد مد نظر مديران قرار گيرد ، استانداري در كنار شما بوده و قطعاً از مديريت شهري حمايت خواهد كرد، بايد با اتحاد و همدلي در كنار هم جهت رفع دغدغه هاي خودتان همت كنيد .

استاندار گيلان در ادامه با اشاره به اين مطلب كه اعضاي شورا دغدغه كمك به شهروندان را دارند افزود : انديشه ارائه خدمات مطلوب به شهروندان موجب گرديد تا اعضاي شورا به اين عرصه خطير ورود نمايند و بايد از اين فرصت كه بهترين زمان ها را به جاي اينكه در كنار خانواده باشيد صرف ارائه خدمت به شهروندان مي نماييد ، مغتنم بدانيد و با دلسوزي به مردم خدمت نماييد.

وي تصريح نمود : نوع نگرش ها ممكن است متفاوت باشد اما اين موضوع نبايد موجب تفرق شما بشود ، از مشاركت مردمي بيشتر بهره مند شويد و بخش سرانه فضاي سبز را پر رنگ تر نماييد ، افزايش سرانه فضاي سبز و همچنين توسعه شهري نيز بايد پي گيري گردد.

استاندار گيلان بر پي گيري درخصوص فضاي شهري و زيباسازي مبلمان شهري و همچنين اتخاذ تدابير مناسب درخصوص لندفيل سراوان و نجات شهروندان ساكن در آن منطقه نيز اشاره نمود و گفت : همزمان با ايام ولادت حضرت فاطمه زهرا “س” حكم دكتر ثابت قدم نيز توسط وزير محترم كشور ابلاغ گرديد ، شهردار رشت بايد بداند كه تنها نيست و همراهي پانزده عضو شورا را نيز دارد.

 

استاندار گيلان افزود : توصيه من به شهردار و اعضا اين است كه ذهنيت مثبت را تقويت نمايد و در اين خصوص بايد از شهردار رشت حمايت هاي لازم به عمل آيد .

 

ايشان همچنين از زحمات كريم سرپرست ، سرپرست شهرداري نيز قدرداني نمودند و با اشاره به حكم وزير كشور به شهردار رشت درخصوص عدالت و رسيدگي به مناطق و انضباط مالي و بهره گيري از همه ظرفيت ها تاكيد نمودند : با توجه به تجارب و تخصص دكتر ثابت قدم اميد است در جهت توسعه شهري گام برداريم.

 

صابر رييس شوراي اسلامي شهر نيز در ادامه ضمن تبريك بهار فاطمي ، سفر رييس جمهور را به فال نيك گرفت و ابراز اميدواري نمود تا ميزبان مناسبي براي ايشان باشند.

صابر افزود : شهر رشت جايگاه كليدي در استان دارد و اميد است در سفر استاني رياست جمهوري بهره وري مناسبي داشته باشيم.

 

رييس شوراي اسلامي شهر در ادامه به انتخاب شهردار رشت اشاره نمود و افزود : با توجه به تجربه گذشته ايشان در شهرداري و مديريت شهري اميدواريم عقب ماندگي ها جبران گرديده و منشاء خدمات موثرتري باشيم.

 

ثابت قدم شهردار رشت نيز در ادامه ضمن تشكر از حسن نظر اعضاي شورا گفت : مكلفيم با سرعت بخشي به يكسري از امورات به سمت و سوي توسعه گام برداريم.

وي تصريح نمود : سعي داريم با حداقل رساندن چالش ها در جهت خدمتگزاري به شهروندان گام برداريم./روابط عمومی شهرداری رشت – لاله طالبي

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه