زمان بارگزاری این صفحه: 8:44 AM UTC

شهردار رودسر؛ 50 طرح عمران شهری در رودسر اجرایی شد

شهردار رودسر گفت: طی 9ماه سالجاری بیش از 50طرح در این شهر اجرا و محقق شده که بخشی از این طرح ها مربوط به توسعه فضاهای فرهنگی و ورزشی بوده است.

شهردار رودسر

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، ‘خداداد قنبرزاده ‘روز پنجشنبه در جریان بازدید از روند عملیات زیر سازی و آسفالت جاده ساحلی بلالم در گفتگو با ایرنا حجم سرمایه گذاری برای انجام این طرحها را بیش از 60میلیارد ریال اعلام کرد.

وی این میزان اعتبار را از محل منابع داخلی شهرداری عنوان و بیان کرد: بخشی از این اعتبار از محل طرح نهضت آسفالت تامین، هزینه و اجرایی شده است.

قنبرزاده از جمله طرح ها و پروژه های انجام شده طی این مدت را بازگشایی و تعریض دهها خیابان، کوچه و معابر، زیر سازی و آسفالت سطح شهر و کوچه ها، فرش موزائیک، لوله گذاری با هدف دفع آب های سطحی در قالب اگو سازی، احداث پارکها، ساخت زمین ورزشی فوتبال و والیبال ساحلی و دهها طرح و پروِِژه دیگر برشمرد.

وی همچنین از اجرای پروژه سیستم روشنایی بلوار معلم به طرف گسکر محله تا قبل از پایان سالجاری به طول یک هزارو 300متر خبر داد.

شهردار رودسر

شهردار رودسر با بیان اینکه تمامی اهتمام و تلاش مجموعه شهرداری و شورا بهره گیری از همه ظرفیت های منطقه برای توسعه همه جانبه شهر است، اظهار کرد: بی تردید توسعه هر شهر و منطقه بدون مشارکت مردم امکان پذیر نیست و می طلبد شهروندان در تحقق این امر با شهرداری تعامل و همکاری داشته و بی تردید خروجی آن منافع و مصالح دو سویه را در پی خواهد داشت.

گفتنی است ؛ شهر رودسر حدود 50هزار نفر جمعیت در شرق مرکز گیلان واقع است.

مطالب بیشتر؛

  • دستگیری سارقان به عنف در آستارا فرمانده انتظامی آستارا از دستگیری دو سارق به عنف در این شهرستان و تحویل آن‌ها به مقامات قضایی خبر داد.
  • مهلت داعش به اهالی‌موصل برای جهادنکاح تروریست های داعش تا آخر ماه رمضان به اهالی موصل مهلت دادند تا همه دخترانشان را برای جهاد نکاح آماده کنند.
  • وزير بهداشت؛ جذب پرستار به صورت شرکتی در سال جدید وزير بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در حاشیه بازديد از بيمارستان 32 تختخوابي در دست ساخت رضوانشهرگفت : براي 76 بيمارستان در حال افتتاح کشور امسال پرستار جذب خواهد شد.
  • دیدار رییس جمهوری با رهبر معظم انقلاب اسلامی صدای گیلان؛حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در آستانه سفر به نیویورك برای شركت در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد، با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو كرد.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری؛ در این دیدار، رهبر معظم انقلاب […]
  • «قوانین قضایی باید پالایش شوند» هاشمی رفسنجانی در پیامی به همایش وکلای دادگستری؛ امیدوارم آنچه که مربوط به حق انسان‌هاست، مهم شمرده شود و شاهد آینده‌ای باشیم که در آن هیچ انسانی در دنیا احساس ظلم ننماید که البته رضایت و نارضایتی دو مقوله حتمی در پرونده‌های قضایی و کارهای وکیلان […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه