زمان بارگزاری این صفحه: 5:36 AM UTC

شهردار رودسر؛ 50 طرح عمران شهری در رودسر اجرایی شد

شهردار رودسر گفت: طی 9ماه سالجاری بیش از 50طرح در این شهر اجرا و محقق شده که بخشی از این طرح ها مربوط به توسعه فضاهای فرهنگی و ورزشی بوده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، ‘خداداد قنبرزاده ‘روز پنجشنبه در جریان بازدید از روند عملیات زیر سازی و آسفالت جاده ساحلی بلالم در گفتگو با ایرنا حجم سرمایه گذاری برای انجام این طرحها را بیش از 60میلیارد ریال اعلام کرد.

وی این میزان اعتبار را از محل منابع داخلی شهرداری عنوان و بیان کرد: بخشی از این اعتبار از محل طرح نهضت آسفالت تامین، هزینه و اجرایی شده است.

قنبرزاده از جمله طرح ها و پروژه های انجام شده طی این مدت را بازگشایی و تعریض دهها خیابان، کوچه و معابر، زیر سازی و آسفالت سطح شهر و کوچه ها، فرش موزائیک، لوله گذاری با هدف دفع آب های سطحی در قالب اگو سازی، احداث پارکها، ساخت زمین ورزشی فوتبال و والیبال ساحلی و دهها طرح و پروِِژه دیگر برشمرد.

وی همچنین از اجرای پروژه سیستم روشنایی بلوار معلم به طرف گسکر محله تا قبل از پایان سالجاری به طول یک هزارو 300متر خبر داد.

شهردار رودسر

شهردار رودسر با بیان اینکه تمامی اهتمام و تلاش مجموعه شهرداری و شورا بهره گیری از همه ظرفیت های منطقه برای توسعه همه جانبه شهر است، اظهار کرد: بی تردید توسعه هر شهر و منطقه بدون مشارکت مردم امکان پذیر نیست و می طلبد شهروندان در تحقق این امر با شهرداری تعامل و همکاری داشته و بی تردید خروجی آن منافع و مصالح دو سویه را در پی خواهد داشت.

گفتنی است ؛ شهر رودسر حدود 50هزار نفر جمعیت در شرق مرکز گیلان واقع است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه