زمان بارگزاری این صفحه: 4:12 AM UTC

شهردار چاف و چمخاله استعفا کرد/ ذاکرای سرپرست شد

عضو شورای اسلامی شهر چاف و چمخاله گفت؛ محمد دانش‌شکیب شهردار شهر چاف و چمخاله ابتدای فروردین ماه جاری استعفای خود را تقدیم شورا کرد که مورد پذیرش قرار گرفت.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مهران مهراب‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لنگرود با اشاره به استعفای شهردار چاف و چمخاله اظهار کرد: محمد دانش‌شکیب شهردار شهر چاف و چمخاله ابتدای فروردین ماه جاری استعفای خود را تقدیم شورا کرد که مورد پذیرش قرار گرفت.

 

وی با بیان اینکه از فروردین ماه جاری تاکنون شهرداری چاف و چمخاله با سرپرست اداره می‌شود، افزود: رضا ذاکری مسئول عمران شهرداری چاف و چمخاله سرپرست شهرداری این شهر شده است.

 

عضو شورای اسلامی شهر چاف و چمخاله دلیل استعفای شهردار این شهر را همخوانی نداشتن با اعضای شورا و عدم تعامل لازم در این زمینه عنوان کرد.

 

به گزارش فارس، شهر زیبای چاف و چمخاله یکی از مهم‌ترین مناطق گردشگری لنگرود است که هر ساله در ایام تعطیلات مسافران و گردشگران زیادی را در خود پذیرا می‌شود.

 

استقرار بخش زیادی از اراضی چاف و چمخاله در کناره ساحل دریا قرار دارد که جلوه‌ای خاص و بدیعی را برای گردشگران پدید آورده و مورد استقبال مسافران قرار گرفته است.

 

چاف و چمخاله پس از انزلی دومین قطب توریستی و ساحل فعال در خطه گیلان به‌شمار می‌رود و که مورد توجه بسیاری از هموطنان است.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه