زمان بارگزاری این صفحه: 10:46 PM UTC

شهردار کلاچای استیضاح خود را شایعه دانست.

حسین بائوج لاهوتی با تکذیب برخی شایعات مبنی بر استضیاح خود اظهار کرد: نظارت بر فعالیت شهردار از جمله وظایف قانونی شورا است.وی افزود؛ نظارت شورا باعث می شود تا کارها به درستی انجام شود.

شهردار کلاچای با اشاره به اینکه وجود برخی انتقادها دلیل بر اختلاف بین شورا و شهردار نیست، گفت: نظارت‌های شورا بر فعالیت شهرداری موجب می‌شود تا کارها به درستی و در مسیر صحیح خود انجام شود.

به گزارش صدای گیلان ، حسین بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با  فارس ، با تکذیب برخی شایعات مبنی بر استضیاح خود اظهار کرد: نظارت بر فعالیت شهردار از جمله وظایف قانونی شورا است.

وی با بیان اینکه بر اساس قانون این اختیارات به شورای اسلامی شهر داده شده است، افزود: اگر چه قوانین شورا در این سال‌ها دستخوش تغییرات شده اما به نظر نمی‌رسد شوراها خارج از وظایف قانونی خود اقدامی کنند.

این مسئول به انتقادهای نماینده ولی فقیه در گیلان به عملکرد شورا اشاره کرد و با قدردانی از آیت‌الله قربانی، تصریح کرد: ایشان در حمایت از شهرداران سخن گفتند که جای قدردانی دارد.

شهردار کلاچای اتحاد، همیاری و همدلی بین شهردار و اعضای شورای اسلامی این شهر را خوب توصیف کرد و گفت: تاکنون مشکلی بین ما به وجود نیامده است.

وی با اشاره به اینکه وجود برخی انتقادها دلیل بر اختلاف بین شورا و شهردار نیست، تصریح کرد: در مسیر کار اجرایی و نظارت و فعالیت‌های شورا و شهرداری مشورت‌هایی گرفته می‌شود و ممکن است انتقادهایی بر عملکرد شهردار وجود داشته باشد اما این موضوع نشانه اختلاف نیست.

بائوج‌ لاهوتی نظارت بر فعالیت شهردار را در روند فعالیت‌های آن تاثیرگذار دانست و یادآور شد: این نظارت‌ها موجب می‌شود تا کارها به درستی و در مسیر صحیح خود انجام شود.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه