زمان بارگزاری این صفحه: 2:22 AM UTC

شهرستان تالش آماده استقبال از کاروان تدبیر و امید است

معاون سياسي واجتماعي فرمانداري تالش گفت؛ ستاد مردمي استقبال ازسفررئيس جمهوري به استان گيلان در شهرستان تالش متشکل از اقشارمختلف مردم است و همه کارها با محوريت ومشارکت مردم انجام مي شود.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سيد جلال سيد محمدي معاون سياسي واجتماعي فرمانداري تالش در اولين جلسه ستاد مردمي استقبال از رياست جمهوري گفت: ستاد مردمي استقبال ازسفررئيس جمهوري به استان گيلان در شهرستان تالش متشکل از اقشارمختلف مردم است و همه کارها با محوريت ومشارکت مردم انجام مي شود.

 

سيد محمدي افزود : درستاد مردمي شهرستان تالش همه گروه ها ونمايندگان جناح هاي سياسي و اجتماعي ،تشکل هاي غيردولتي، انجمن ها واصناف ،شوراهاي اسلامي شهر و روستا و اعضا و مسئولين ستاد انتخاباتي دکتر روحاني در انتخابات 24 خردادسال 92 حضور گسترده و منسجم ومشارکت فعالانه خواهند داشت .

 

وي فراهم کردن ارتباط مردم براي استقبال و ديدار با رئيس جمهور را از اهداف تشکيل ستاد استقبال مردمي در شهرستان تالش اعلام کرد.

وي افزود : اين سفر به عنوان اولين سفر دولت تدبير واميد در سال جديد و پس از موفقيت تيم ديپلماسي جمهوري اسلامي ايران در سويس مي باشد که با استقبال گسترده مردم تبديل به يک همايش بزرگ وسراسري در تجليل از اقدامات دولت بخصوص تيم مذاکره کننده خواهد بود .

 

معاون فرماندار تالش گفت: سفرهاي هيئت دولت به استان‌ها و شهرستان‌ها فرصتي براي حل مشکلات مردم مي باشد که بايستي از آن به درستي بهره برد.

 

وي افزود : اميدواريم سفر قريب الوقوع رئيس جمهور منشاء ثمرات خير و مفيدي براي استان و شهرستان باشد.

 

سيد محمدي خاطر نشان کرد:: اين سفر فرصت طلايي را در اختيار مديران استان قرار مي دهد تا بتواند مسائل اساسي، مهم و تاثيرگذار استان را که در حقيقت پيشرفت استان را ترسيم مي کند در قالب برنامه ي ستاد تدبير و اميد ارائه دهند.

 

وي با اشاره به پشتيباني منسجم از برنامه هاي استقبال از کاروان تدبير واميد اظهار داشت: برنامه هاي شهرستان بايد در قالب استفاده از منابع غيردولتي ،شرکتها و بخش خصوصي طرح ريزي شود چرا که سفرهاي استاني متکي به بودجه عمومي نيست و از ظرفيت شرکت هاي سرمايه گذاري و نهادهاي عمومي غيردولتي استفاده شده واز اعتبارات دولتي در اين خصوص هزينه نشود.

سيد محمدي در ادامه تصريح کرد: با کارشناسي هاي انجام گرفته در خصوص اعلام اولويت ها ونيازهاي شهرستان احصا شده و در اختيار هيئت دولت قرار گرفته است تا بتوان در سفر رئيس جمهوري به استان تصميمات خوبي براي توسعه ي شهرستان گرفته شود.

 

معاون سياسي اجتماعي فرماندار تالش افزود : با پالايشي که در خصوص مسائل و مشکلات شهرستان صورت گرفته ، همگرايي خوبي بين مقامات محلي واستاني و ملي ايجاد گرديده که اميد مي رود روند توسعه ي استان را شتاب بيشتري خواهد بخشيد .

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه