زمان بارگزاری این صفحه: 6:52 PM UTC

شهرستان تالش آماده استقبال از کاروان تدبیر و امید است

معاون سياسي واجتماعي فرمانداري تالش گفت؛ ستاد مردمي استقبال ازسفررئيس جمهوري به استان گيلان در شهرستان تالش متشکل از اقشارمختلف مردم است و همه کارها با محوريت ومشارکت مردم انجام مي شود.

شهرستان تالش آماده استقبال از کاروان تدبیر و امید است

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سيد جلال سيد محمدي معاون سياسي واجتماعي فرمانداري تالش در اولين جلسه ستاد مردمي استقبال از رياست جمهوري گفت: ستاد مردمي استقبال ازسفررئيس جمهوري به استان گيلان در شهرستان تالش متشکل از اقشارمختلف مردم است و همه کارها با محوريت ومشارکت مردم انجام مي شود.

 

سيد محمدي افزود : درستاد مردمي شهرستان تالش همه گروه ها ونمايندگان جناح هاي سياسي و اجتماعي ،تشکل هاي غيردولتي، انجمن ها واصناف ،شوراهاي اسلامي شهر و روستا و اعضا و مسئولين ستاد انتخاباتي دکتر روحاني در انتخابات 24 خردادسال 92 حضور گسترده و منسجم ومشارکت فعالانه خواهند داشت .

 

وي فراهم کردن ارتباط مردم براي استقبال و ديدار با رئيس جمهور را از اهداف تشکيل ستاد استقبال مردمي در شهرستان تالش اعلام کرد.

وي افزود : اين سفر به عنوان اولين سفر دولت تدبير واميد در سال جديد و پس از موفقيت تيم ديپلماسي جمهوري اسلامي ايران در سويس مي باشد که با استقبال گسترده مردم تبديل به يک همايش بزرگ وسراسري در تجليل از اقدامات دولت بخصوص تيم مذاکره کننده خواهد بود .

 

معاون فرماندار تالش گفت: سفرهاي هيئت دولت به استان‌ها و شهرستان‌ها فرصتي براي حل مشکلات مردم مي باشد که بايستي از آن به درستي بهره برد.

 

وي افزود : اميدواريم سفر قريب الوقوع رئيس جمهور منشاء ثمرات خير و مفيدي براي استان و شهرستان باشد.

 

سيد محمدي خاطر نشان کرد:: اين سفر فرصت طلايي را در اختيار مديران استان قرار مي دهد تا بتواند مسائل اساسي، مهم و تاثيرگذار استان را که در حقيقت پيشرفت استان را ترسيم مي کند در قالب برنامه ي ستاد تدبير و اميد ارائه دهند.

 

وي با اشاره به پشتيباني منسجم از برنامه هاي استقبال از کاروان تدبير واميد اظهار داشت: برنامه هاي شهرستان بايد در قالب استفاده از منابع غيردولتي ،شرکتها و بخش خصوصي طرح ريزي شود چرا که سفرهاي استاني متکي به بودجه عمومي نيست و از ظرفيت شرکت هاي سرمايه گذاري و نهادهاي عمومي غيردولتي استفاده شده واز اعتبارات دولتي در اين خصوص هزينه نشود.

سيد محمدي در ادامه تصريح کرد: با کارشناسي هاي انجام گرفته در خصوص اعلام اولويت ها ونيازهاي شهرستان احصا شده و در اختيار هيئت دولت قرار گرفته است تا بتوان در سفر رئيس جمهوري به استان تصميمات خوبي براي توسعه ي شهرستان گرفته شود.

 

معاون سياسي اجتماعي فرماندار تالش افزود : با پالايشي که در خصوص مسائل و مشکلات شهرستان صورت گرفته ، همگرايي خوبي بين مقامات محلي واستاني و ملي ايجاد گرديده که اميد مي رود روند توسعه ي استان را شتاب بيشتري خواهد بخشيد .

 

مطالب بیشتر؛

  • نمايشگاه بهاره شهرتالش از نيمه اسفند کار خود را شروع خواهد کرد معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري تالش در جلسه کارگروه برگزاري نمايشگاه بهاره عرضه مستقيم کالا گفت؛ در اين نمايشگاهها بايستي کالاها وارزاق با کيفيت و مطمئن به مردم عرضه […]
  • محمد جواد ظریف در قاب قوام و مصدق این روزها در مدار سیاستمداران در قد و قواره مصدق و قوام، سیاستمداری دیگر مطرح شده است. سیاستمداری که هم عصر آن ها نیست اما عملکردش و حتی برخی رفتارهایش با عملکرد و رفتارهای آن دو مقایسه می […]
  • بازداشت هدیه تهرانی در روز سیزده بدر!/ عکس هدیه تهرانی و سوسن پرور دو بازیگر کشورمان بودند که در تجمعی که در روز سیزدهم فروردین برگزار شده بود, توسط نیروی انتظامی بازداشت شدند.
  • “آخوند متفاوت” هاشمی رفسنجانی؛ آخوند متفاوت روزنامه فرهیختگان متعلق به دانشگاه آزاد که هزینه‌های آن از شهریه‌های دانشجویان تامین می‌شود، برای سالروز تولد هاشمی رفسنجانی کتابی با تیراژ بالا چاپ کرد. به گزارش جام نیوز به نقل از تسنیم؛ مراسم اختتامیه نخستین جشنواره علوم‌پزشکی دانشگاه آزاد روز گذشته […]
  • استراتژی اصلاح‌طلبان برای انتخابات باید اجماع حداکثری باشد امروز بالاترین انسجام را در حوزه راهبردی در میان سران اصلاحات می‌بینیم/هر میزان که نسبت و نزدیکی اصلاحات با متن جامعه و فعالیت‌های مدنی توسعه یابد و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی اصلاح‌طلبان از حوزه غیرمعطوف به قدرت رسمی توسعه یابد بر میزان کارآیی و اثربخشی اصلاح‌طلبان به عنوان یک جریان […]

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه