زمان بارگزاری این صفحه: 4:32 PM UTC

«شهید زاده» سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد ماسال شد

حسین شهیدزاده با ابلاغ فیروز فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماسال منصوب شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

حسین شهیدزاده با ابلاغ فیروز فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماسال منصوب شد.

 

در این ابلاغ آمده است:

جناب آقای حسین شهیدزاده؛ نظر به تعهد و تجارب جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ماسال منصوب می شوید.

 

امید است با توکل به ایزد منان و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در سال همدلی و همزبانی ضمن هماهنگی با مقامات محلی و همچنین با استفاده از تجربیات و توان همکاران آن اداره در انجام امور محوله و تحقق اهداف سازمانی و گسترش فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) و ارزش های ملی و محلی و ایجاد بستر لازم برای فعالیت هنرمندان و فرهیختگان منطقه موفق و موید باشید.

 

همچنین فاضلی در لوحی به شرح ذیر از زحمات صفرپور رییس پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی ماسال تقدیر کرد:

جناب آقای نورا… صفرپور؛ از این که در کنف الطاف خاصه ی الهی چند سال متوالی را در کسوت خدمت به جامعه اسلامی و انجام وظیفه ثمربخش و موثر پرداخته اید و به پاس تلاش ها و زحمات مستمر شما در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بدینوسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را از خدمات حضرتعالی ابراز می دارد.

 

یقینا از تجربیات جنابعالی در حوزه های مختلف فرهنگ و هنر استان به نحوی شایسته بهره مند خواهیم شد.

 

شایان ذکر است، مراسم معارفه شهیدزاده دقایقی پیش با حضور معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماسال برگزار شد.

 

شهیدزاده پیش از این ریاست ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های صومعه سرا و فومن را برعهده داشته است.(روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان)

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه