زمان بارگزاری این صفحه: 12:15 AM UTC

شورای رشت به سوگندی که یاد کرد عمل کند

فرماندار رشت با بیان اینکه به حد نصاب نرسیدن اعضای شورای شهر رشت اقدام مثبتی نیست، گفت: اعضای شورای شهر رشت باید به سوگندی که یاد کرده‌اند عمل کنند و فرصت‌ها را از دست ندهند. سید عیسی مهدوی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به حد نصاب نرسیدن اعضای شورای […]

فرماندار رشت با بیان اینکه به حد نصاب نرسیدن اعضای شورای شهر رشت اقدام مثبتی نیست، گفت: اعضای شورای شهر رشت باید به سوگندی که یاد کرده‌اند عمل کنند و فرصت‌ها را از دست ندهند.

سید عیسی مهدوی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به حد نصاب نرسیدن اعضای شورای این شهر در انتخاب هیئت رئیسه که قرار بود عصر امروز برگزار شود، اظهار کرد: به نظر بنده ممکن است به حد نصاب نرسیدن اعضای شورای شهر رشت عمدی نباشد اما این اقدام مثبت نیست.

وی با بیان اینکه مردم انتظار دیگری از اعضای شورا دارند، تصریح کرد: شورا وظیفه دارد طبق قانون و مقررات عمل کند و اینگونه فرصت‌سوزی‌ها موجب می‌شود تا فرصت خدمتگزاری از شورا گرفته شود.

فرماندار رشت تأکید کرد: اعضای شورای شهر رشت به تعهدی که دارند و برای انجام آن قسم یاد کرده‌اند عمل کنند.

وی با بیان اینکه سوگندی که اعضای شورا پس از انتخابات در پیشگاه مردم یاد کرده‌اند تعهد به قوانین است و باید طبق قانون عمل کنند و جلسه انتخاب هیئت رئیسه را تشکیل دهند.

مهدوی در پایان متذکر شد: رئیس شورا باید طبق قانون مشخص شود تا شورا بتواند بیشتر به مردم خدمت کند و اعضای شورا فرصت‌ها را از دست ندهند.

– See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930609001447#sthash.zxkWys4i.dpuf

مطالب بیشتر؛

  • پس از خروج روح از بدن چه اتفاقی در مغز می‌افتد؟ پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛ دانشمندان مؤسسه کالسروهه آلمان با استفاده از اسکن مغز، رویدادهایی را بررسی کرده‌اند که در زمان تجربه خروج روح از بدن اتفاق می‌افتند.   به گزارش ایسنا، محققان از یک آزمایش غیرمستقیم برای القای تصور دروغینی در داوطلبان تحت […]
  • امیر کبیر در حوزه اقتصاد چه کرد؟ بیست و هشتم آبان ۱۲۳۰ فرمان عزل امیرکبیر صدراعظم ناصرالدین شاه در پی بدگویی دشمنان داخلی و خارجی صادر شد. با مرگ محمدشاه قاجار، میرزا محمدتقی خان فراهانی معروف به امیرکبیر، تلاش زیادی برای به سلطنت رساندن ناصرالدین شاه به عمل آورد و در نهایت با تدبیر او، کار سلطنت سامان […]
  • دستگیری پزشک قلابی در رشت رییس پلیس فتای گیلان از شناسایی و دستگیری پزشک قلابی فعال در شبکه های اجتماعی که 500 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
  • شکارچی 18 قطعه پرنده در شفت دستگیر شد/عکس صدای گیلان - یک نفر متخلف که با یک قبضه سلاح قاچاق مبادرت به شکار 18 قطعه پرنده نموده بود دستگیر شد .
  • جستجو برای یافتن هواپیمای آموزشی ناپدید شده در چابکسر صدای گیلان - مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت؛ جستجو ها برای یافتن 2سرنشین ولاشه هواپیمای آموزشی - تفریحی که در چابکسر ناپدید شده ادامه دارد.


عناوین ویژه