زمان بارگزاری این صفحه: 8:50 PM UTC

شورا و فرمانداری در انتخاب شهردار رشت تابع قانون باشند

اعضاي شوراي اسلامي رشت با استاندار گيلان ديدار كردند. در این دیدار دكتر نجفي با توجه به طرح مباحث از سوي اعضاي شورا در خصوص انتخاب شهردار رشت افزود : طرفين شورا و فرمانداري با حفظ احترام به آنچه قانون مي گويد تمكين كنيد

صدای گیلان / به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري گيلان؛ اعضاي شوراي اسلامي رشت شب گذشته با استاندار گيلان ديدار كردند .

دكتر نجفي در اين ديدار كه فرماندار رشت نيز حضور داشت با اشاره به گزارش رئيس شوراي اسلامي شهر رشت از اجراي پروژه هاي عمراني اين شهر گفت : وضعيتي كه امروز از شورا به دلايل مختلف در اذهان مردم ايجاد شده است متفاوت با اين كارنامه اي است كه ارائه شده است .

وي با بيان اينكه فرصت خدمتگزاري براي همه ي ما محدود است افزود : همه تشويق ها و تنبيه ها گذرا است از اينرو از اين فرصت خدمتگزاري به مردم به بهترين شكل استفاده كنيد .

استاندار گيلان بابيان اينكه رشت پيشاني گيلان است گفت : همه نگران وضعيت شهرند و همه ما در حل معضلات اين شهر دغدغه مشترك داريم و بايد با اين دغدغه مشترك به مردم خدمت كنيم .

jpg2977

دكتر نجفي با توجه به طرح مباحث از سوي اعضاي شوراي شهر رشت در خصوص انتخاب شهردار در اين شهر افزود : طرفين شورا و فرمانداري با حفظ احترام و پرهيز از تعرض به يكديگر به آنچه قانون مي گويد تمكين كنيد تا هرچه سريع تر رشت از بلاتكليفي خارج شود.
استاندار با بيان اينكه فرد خاصي مدنظر وي نيست و براساس قانون به استقلال شورا احترام ميگذارد گفت :تلاش كنيد هر فردي كه در نهايت بر اساس قوانين به عنوان شهردار انتخاب شود از وي حمايت شود تا فضاي كاري براي خدمت كردن داشته باشد.
دكتر نجفي همچنين بر لزوم زيباسازي شهر رشت تاكيد كرد و افزود :اجراي طرح هاي مديريت پسماند ،تسريع در پروژهاي عمراني و جمع اوري آبهاي سطحي ضروري است.

jpg2978

وي با بيان اينكه از اجراي اين طرح ها حمايت ميكند افزود :براي ساماندهي رودخانه هاي زرجوب و گوهر رود نياز به سرمايه گذاري بخش خصوصي است.
استاندار با بيان اينكه در توسعه فضاي سبز وحل مشكلات منابع طبيعي كمك كار شورا وشهرداري است گفت :جلسات كاري براي مسائل شهري رشت ادامه خواهد يافت.

jpg2975
رئيس شوراي اسلامي شهر رشت نيز در اين ديدار با ارائه گزارشي از فعاليتهاي عمراني اين شهر از جمله ساخت زيرگذر رشتيان ،كنارگذر تختي ،جمع آوري آبهاي سطحي وآسفالت معابر از حمايتهاي استاندار براي اجراي اين طرح ها تشكر كرد.
صابر با بيان اينكه شهرداري با كمبود اعتبارات عمراني مواجه است افزود :در بودجه سال اينده در جذب سرمايه گذاران بخش خصوصي توجه وي‍ژه اي داريم كه براي تحقق آن نيازمند حمايت هستيم .

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه