زمان بارگزاری این صفحه: 1:50 AM UTC

شیوه چینش استانداران و فرمانداران ممکن است کار دست دولت روحانی دهد

جعفرزاده ایمن آبادی؛ بعضا هنوز استانداران و فرمانداران دولت قبل در مناصب خود حضور دارند که البته این موضوع بلند نظری دولت آقای دکتر روحانی را می رساند که این نگرانی را داریم این بلند نظری کار دست ایشان دهد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

عضو شوری مرکزی فراکسیون اصولگر ایان رهروان ولایت در ارزیابی عملکرد دولت در چینش استانداران گفت: بعضا هنوز استانداران و فرمانداران دولت قبل در مناصب خود حضور دارند که البته این موضوع بلند نظری دولت آقای دکتر روحانی را می رساند که این نگرانی را داریم این بلند نظری کار دست ایشان دهد.

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خانه ملت در خصوص نحوه کار وزارت کشور دولت روحانی با استانداران و فرمانداران طیف های سیاسی مختلف گفت: طبیعی است که هر دولتی به شیوه ای چینش فرمانداران و استانداران خود را تنظیم می کند که در راستای تحقق وعده های انتخاباتی خود باشد.

 

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:دولت آقای روحانی بعضا در خصوص تغییر فرمانداران و استانداران بسیار با بلند نظری رفتار کرد که اجازه داد برخی از فرمانداران و استانداران از دولت قبل باقی بمانند.

 

وی تصریح کرد: البته این رویکرد ممکن است در نهایت به ضرر ایشان و دولتشان تمام شود چرا که ممکن است برخی این افراد نتوانند خود را با دولتش هماهنگ کنند و این در نهایت به ضرر دولت ایشان تمام می شود.

 

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت تصریح کرد: به هر حال آقای روحانی و دولت ایشان باید به شیوه ای کار کنند که ترکیب فرمانداران و استانداران موجود عامل ضربه زدن به دولت نشوند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه