زمان بارگزاری این صفحه: 8:46 AM UTC

صابر؛انجام وظیفه شورا مشکلات شهر را برطرف می‌کند

رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: اگر شورا بتواند وظایف خود را به نحو مطلوب انجام دهد بسیاری از مشکلات شهر برطرف می‌شود. صدای گیلان به نقل ز خبرگزاری فارس از رشت، عباس صابر عصر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی این شهر با تبریک میلاد باسعادت امام رضا (ع) اظهار کرد: سیره زندگی اهل […]

رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: اگر شورا بتواند وظایف خود را به نحو مطلوب انجام دهد بسیاری از مشکلات شهر برطرف می‌شود.

صدای گیلان به نقل ز خبرگزاری فارس از رشت، عباس صابر عصر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی این شهر با تبریک میلاد باسعادت امام رضا (ع) اظهار کرد: سیره زندگی اهل بیت (ع) بهترین الگو برای همه ما است.

وی افزود: خصوصیات زندگی امام رضا (ع) به گونه‌ای بود که حتی دشمنانش را مجذوب خود کرده بود و هرگز مردم و نیازمندانی که می‌توانست نیازشان را برآورده کند، از خود دور نمی‌کرد.

رئیس جدید شورای اسلامی شهر رشت به آغاز سال دوم فعالیت شورای شهر رشت اشاره کرد و گفت: امیدواریم تقارن این آغاز با روز میلاد امام رضا (ع) و با سرلوحه قراردادن منویات رهبر انقلاب اقدام‌های سازنده‌ای در شهر صورت گیرد.

وی با بیان اینکه طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب هیچ عبادتی بالاتر از خدمت نیست، تصریح کرد: اگر شورا بتواند وظایف خود را به نحوی مطلوب انجام دهد بسیاری از مشکلات شهر برطرف می‌شود.

صابر از حسن اعتماد اعضای شورای شهر رشت برای انتخاب وی به عنوان رئیس شورا و نیز از هیئت رئیسه قبلی شورا قدردانی کرد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت نیز در نشست مذکور پست‌ها و مسئولیت‌ها را اعتباری دانست و اظهار کرد: ارزش پست‌ها به میزان خدمتگزاری افراد است.

رضا موسوی‌روزان از رسانه‌ها خواست تا سخنگوی واقعی جامعه شوند و اخبار و دستاوردهای شورا را پوشش بهتری دهند و جایگاه این نهاد مردمی را به خوبی بشناسند.

عضو دیگر شورای اسلامی شهر رشت نیز همدلی و همراهی این اعضا را در پیشبرد اهداف تاثیرگذار دانست و گفت: مسئولیت‌ها ماندگار نیست و باید همه همراه و همدل باشیم.

مظفر نیکومنش‌نودهی با بیان اینکه افرادی که به عنوان منتخبان هیئت رئیسه انتخاب شدند جزو اعضای شورای شهر رشت هستند، تصریح کرد: این افراد از حمایت دیگر اعضای شورا برخودار می‌شوند.

عضو دیگر شورای اسلامی شهر نیز اظهار کرد: فعالیت شورا در سالی که پشت سر گذاشتیم در نوع خود ستودنی است.

رضا جمشیدی‌چناری با بیان اینکه اعضای شورای چهارم سنگ بنای خوبی را بنا کردند، گفت: امیدواریم با همت اعضای جدید شاهد شکوفایی بیشتر باشیم.

وی خواستار پیگیری پروژه‌هایی که قبلا به تصویب رسیده است شد و خاطرنشان کرد: به سرانجام رساندن این پروژه نیازمند عزم ملی و جهادی است.

این عضو شورا دلیل نامطلوب بودن آسفالت‌های انجام شده در شهر رشت را ناتوانی مدیران شهرداری ندانست و خاطرنشان کرد: مدیران امکانات بسیار محدودی دارند ضمن اینکه آسفالت جدید به مقاومت لازم رسیده است.

وی ساماندهی وضعیت رودخانه‌های رشت را نیازمند همکاری تمام اعضای شورا دانست و خواستار در اولویت قرار دادن چالش زباله سراوان در برنامه‌های شورا شد.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه