زمان بارگزاری این صفحه: 4:44 PM UTC

صادق زیبا کلام در روستای چناررودخان شفت

با همت حاج محسن باقری چناری از مدیران برجسته کشور در بحث مخابرات؛یکی از شخصیتهای سیاسی مهم جریان اعتدال و اصلاحات دکتر زیبا کلام به شهرستان شفت و به روستای زیبای چناررودخان آمدند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان / قریب به دو هفته پیش با همت حاج محسن باقری چناری از مدیران برجسته کشور در بحث مخابرات؛ یکی از شخصیتهای سیاسی مهم جریان اعتدال و اصلاحات  دکتر زیبا کلام به شهرستان شفت و به روستای زیبای چناررودخان آمدند.

در این نشست دوستانه و صمیمانه که چهره های برجسته سیاسی اصلاحات گیلان نیز در آن حضور داشتند تحلیلها و نظریه های دکتر زیبا کلام مطرح شد.

حسینی معاون اسبق سیاسی استانداری گیلان

صالح جلالی نماینده اصلاح طلب دوره ششم مجلس

سروش اکبرزاده عضو دور اول شورای شهر رشت

دکترحمید امیدی عضو شورای شهر دورهای قبل رشت

از شاخص ترین شخصیتهای این میهمانی ارزشمند بود.

خانواده مطرح باقری چناری و جمشیدی چناری و جدیدی از افتخارات این شهرستان هستند که علاقمند به توسعه بیشتر شهرستان شفت ما هستند.

زیبا کلام در شفت

گفتنی است ؛ حاج محسن باقری چناری چندی پیش طی حکمی از سوی رئیس هیأت مدیره شرکت خدمات ارتباطی و الکترونیکی ایرانیان نت، به سمت مدیرعامل جدید اپراتور چهارم ـ مجری شبکه فیبر نوری کشور ـ منصوب شدند.

ایشان از جانبازان سرافراز دفاع مقدس بوده و سالها تجربه مدیریتی ارزشمند دارند که چهره معتدل و دوستداشتنی ایشان زبانزد مردم منطقه است/شفت ما

حاج محسن باقری چناری

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه