زمان بارگزاری این صفحه: 8:49 PM UTC

صدور مجوز استخدام ۵هزار معلم/ تعیین شاخص های رتبه بندی معلمان متناسب با وظیفه معلمی و مهارتهای حرفه ای آنان

شاخص های رتبه بندی معلمان متناسب با وظیفه معلمی و مهارتهای حرفه ای آنان تعیین می شود.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

وزیر آموزش و پرورش از استخدام هزار معلم و مربی پیش دبستانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آقای فانی امروز در شورای اداری شهرستان آستانه اشرفیه با اعلام این خبر گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی مجوز استخدام این معلمان و مربیان پیش دبستانی را صادر کرده است.

 

وی با بیان این که معلمان و مربیان پیش دبستانی پس از شرکت در آزمون استخدامی که تا دو ماه آینده برگزار می شوند، افزود: اولویت استخدام با مربیان پیش دبستانی است.

 

فاني به پرداخت مطالبات بازنشستگان آموزش و پرورش اشاره و تصریح کرد: تا پایان نیمه اول امسال همه مطالبات آنها پرداخت خواهد شد.

 

وزیر آموزش و پرورش هم چنین از اجرایی شدن سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش در سال 94 خبر داد.

 

علی اصغر فانی که به نمایندگی از هیات دولت در شورای اداری آستانه اشرفیه حاضر شده بود گفت: دولت در عمر 20 ماهه کاری اش توانسته تورم 40 درصدی را به کمتر از 15 درصد برساند و ثبات و آرامش را در سیاست داخلی و خارجی برقرار کند.

 

محمد حسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست به لزوم توسعه و عمران روستاها اشاره و از هیات دولت خواست در پرداخت مطالبات فرهنگان و حق التدریسی تسریع ببخشد .

 

وزیر آموزش و پرورش که در ادامه سفرش به آستانه اشرفیه بعد از حضور در گلزار شهدای این شهر به دیدار آیت الله امینیان عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه آستانه اشرفیه رفت .

 

در این دیدار آیت الله امینیان از آقای فانی خواست برای تحقق منویات مقام معظم رهبری همه تلاش خود را به کار گیرد.

 

*وزیر آموزش و پرورش در گیلان؛ شاخص های رتبه بندی معلمان متناسب با وظیفه معلمی و مهارتهای حرفه ای آنان تعیین می شود .

وزیر آموزش و پرورش در همایش اعضای شورای معاونین حوزه ستادی و ادارات تابعه آموزش و پرورش گیلان گفت: شاخصهای رتبه بندی معلمان متناسب با وظیفه معلمی و مهارتهای حرفه ای آنان تعیین می شود .

به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، علی اصغر فانی در جمع اعضای شورای معاونین حوزه ستادی و ادارات آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق استان گیلان در دهکده ساحلی بندر انزلی اظهار کرد: امیدواریم که بتوانیم در دولتی که جناب آقای روحانی آنرا در دو واژه راستگویان و درستکاران تعریف کرده مؤید و سربلند باشیم .

 

وی تصریح کرد: امیدواریم آموزش و پرورش همچنان که در همه صحنه های انقلاب پیشتاز بوده در ایجاد همدلی و همزبانی هم پیشرو باشد .

 

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه من بعنوان یک معلم صمیمانه از اهتمام شما در استقبال گرم از رییس و کابینه دولت در دولت تدبیر و امید تشکر و قدردانی می کنم افزود:اجرای سند تحول یک تکلیف جدی است و بخصوص در ادامه سال جاری و برنامه ششم توسعه باید بدانیم که سند تحول مبنای تدوین برنامه ششم است . چرا که مقام معظم رهبری فرمودند : برای سند تحول یک نقشه راه نیاز است . و ما اکنون با احتساب برنامه های پنجگانه وزارتی در حال ارائه پاسخ مناسب به مطالبه معظم له هستیم .

 

دکتر فانی در پایان تصریح کرد : رتبه بندی حق معلمان است . معلمی که بیشتر تلاش می کند رتبه بالاتری می گیرد . و رتبه بالاتر حقوق بالاتر را می طلبد لذا این مسئله در واقع اجرای عدالت اداری در بین معلمان است .

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه