زمان بارگزاری این صفحه: 8:47 AM UTC

صرف هزینه ماهانه ۵۰ میلیون تومان برای دفن زباله سراوان

سرپرست سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت از صرف ماهانه هزینه۵۰ میلیون تومانی برای دفن زباله سراوان در رشت خبرداد. به گزارش صدای گیلان به نقل از  ایلنا ، مرتضی شریفی در بازدید از مرکز دفن زباله سراوان با تاکید بر اینکه نسبت به سه ماه گذشته در مرکز دفن زباله‌ها در لندفیل سراوان شرایط مناسبی […]

سرپرست سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت از صرف ماهانه هزینه۵۰ میلیون تومانی برای دفن زباله سراوان در رشت خبرداد.

به گزارش صدای گیلان به نقل از  ایلنا ، مرتضی شریفی در بازدید از مرکز دفن زباله سراوان با تاکید بر اینکه نسبت به سه ماه گذشته در مرکز دفن زباله‌ها در لندفیل سراوان شرایط مناسبی برای انجام فعالیت‌های مختلف ایجاد شده است، افزود: علاوه بر این با آماده سازی فضای ۷۰۰ متر مربعی نسبت به کاشت درختان بوگیر در محل دفن زباله اقدام‌هایی انجام می‌شود تا اندکی از آسیب‌های وارد شده به این جنگل زیبا کاهش یابد.

وی ادامه داد: علاوه بر این برای دفع بوی نامطلوب زباله‌ها در منطقه اقدام‌های مناسبی صورت گرفته تا اهالی منطقه در آسایش بیشتری قرار گیرند.

شریفی با بیان اینکه در ساعت‌های ۹ تا ۱۰ و ۱۷تا ۱۸ کمترین میزان بوی بد از زباله‌ها در فضا منتشر می‌شود، گفت: با توجه به اینکه به هنگام ظهر بیشترین میزان زباله در منطقه تخلیه و تابش شدید آفتاب نیز منجر به افزایش بوی نامطبوع می‌شود اما در زمان‌های دیگر این مسئله به طور کامل پوشش داده شده است.

سرپرست سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت زباله و پسماند را از معضلات جدی این شهر دانست و گفت: ماهانه برای دفن زباله شهر رشت در لندفیل سراوان ۵۰ میلیون تومان هزینه می‌شود.

مطالب بیشتر؛

  • درگذشت پسر کارگردان معروف در رشت صدای گیلان - آرش طالبی تدوین‌گر و کارگردان که در آخرین دوره جشنواره فیلم مستند «حقیقت» با فیلم «ننه حسن» جایزه بهترین اثر بخش بین‌الملل را دریافت کرد، درگذشت.
  • هاشمی: میرزاکوچک خان، سرشار از روح دیانت و ملیت بود آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در پیامی به همایش ملی بازشناسی نهضت جنگل گفت: میرزاکوچک سرشار از روح دیانت و ملیت بود و بر اساس روحیات دینی و ملی، نهضتی را در تاریخ ایران به یادگار گذاشت که به 'نهضت جنگل' معروف […]
  • تجلیل از خبرگزاری فارس گیلان در همایش رسانه و بسیج صدای گیلان - سردار شریف مسئول روابط عمومی و تبلیغات کل سپاه از خبرگزاری فارس گیلان به دلیل حفظ امانت، مسئولیت و تعهد در انعکاس اخبار سپاه قدردانی کرد.
  • 5 گروهی که یارانه آنها حذف شده است جامعه - صدای گیلان؛ از فروردین‌ماه امسال یارانه نقدی ۵گروه‌ درآمدی به تشخیص دولت حذف شده و در ماه‌های آینده احتمال حذف تعداد بیشتری از یارانه‌نقدی‌بگیران با درآمد بالا وجود […]
  • حوزه فرهنگ و هنر تحمل جناح، خط و بازی سیاسی را ندارد مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان ظهر امروز با حضور اصحاب فرهنگ و هنر و معاون حقوقی و پارلمانی وزیر ارشاد و مسئولین استانی برگزار شد. به گزارش ایلنا از رشت، معاون حقوقی وزیر ارشاد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر جایگاه و اهمیت فرهنگ و هنر، بیان کرد: رهبر انقلاب […]


عناوین ویژه