زمان بارگزاری این صفحه: 4:47 PM UTC

صرف هزینه ماهانه ۵۰ میلیون تومان برای دفن زباله سراوان

سرپرست سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت از صرف ماهانه هزینه۵۰ میلیون تومانی برای دفن زباله سراوان در رشت خبرداد. به گزارش صدای گیلان به نقل از  ایلنا ، مرتضی شریفی در بازدید از مرکز دفن زباله سراوان با تاکید بر اینکه نسبت به سه ماه گذشته در مرکز دفن زباله‌ها در لندفیل سراوان شرایط مناسبی […]

سرپرست سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت از صرف ماهانه هزینه۵۰ میلیون تومانی برای دفن زباله سراوان در رشت خبرداد.

به گزارش صدای گیلان به نقل از  ایلنا ، مرتضی شریفی در بازدید از مرکز دفن زباله سراوان با تاکید بر اینکه نسبت به سه ماه گذشته در مرکز دفن زباله‌ها در لندفیل سراوان شرایط مناسبی برای انجام فعالیت‌های مختلف ایجاد شده است، افزود: علاوه بر این با آماده سازی فضای ۷۰۰ متر مربعی نسبت به کاشت درختان بوگیر در محل دفن زباله اقدام‌هایی انجام می‌شود تا اندکی از آسیب‌های وارد شده به این جنگل زیبا کاهش یابد.

وی ادامه داد: علاوه بر این برای دفع بوی نامطلوب زباله‌ها در منطقه اقدام‌های مناسبی صورت گرفته تا اهالی منطقه در آسایش بیشتری قرار گیرند.

شریفی با بیان اینکه در ساعت‌های ۹ تا ۱۰ و ۱۷تا ۱۸ کمترین میزان بوی بد از زباله‌ها در فضا منتشر می‌شود، گفت: با توجه به اینکه به هنگام ظهر بیشترین میزان زباله در منطقه تخلیه و تابش شدید آفتاب نیز منجر به افزایش بوی نامطبوع می‌شود اما در زمان‌های دیگر این مسئله به طور کامل پوشش داده شده است.

سرپرست سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت زباله و پسماند را از معضلات جدی این شهر دانست و گفت: ماهانه برای دفن زباله شهر رشت در لندفیل سراوان ۵۰ میلیون تومان هزینه می‌شود.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه