زمان بارگزاری این صفحه: 9:19 AM UTC

صلاح‌طلبان تخم مرغ های خود را در سبد لاریجانی نمی گذارند

باهنر: اصلاح‌طلبان تخم مرغ های خود را در سبد لاریجانی نمی گذارد؛ آنها داستان لاریجانی و صداوسیما را فراموش نکرده‌اند

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: رئیس‌جمهور می‌گوید دولت را از معتدلین انتخاب کرده ولی اصولگرای ناب در کابینه‌اش سراغ نداریم. اصلاح‌طلبان داستان لاریجانی، صداوسیما و دوران اصلاحات را فراموش نکرده‌اند.

 

به گزارش نسیم محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در نشست ماهیانه این تشکل اظهار داشت:بعضی از هنجارشکنان و اصلاح طلبان در زمان دولت مهندس موسوی و دولت اصلاحات می گفتند حکومت توان دفاع از منافع ملی راندارد،مثالی را هم که می زدند این بود که حکم امام مبنی بر ارتداد سلمان رشدی مطابق با عرف بین المللی نیست.

 

باهنر افزود: اوایل دهه هفتاد مدتی رهبری مسئله تهاجم فرهنگی را ترجیع بند بیانات خویش کرده و از عباراتی چون شبیخون فرهنگی استفاده کردند ولی گوش های ما و دولت سنگین بود و داستان اصلاحات و مجلس ششم و خروج از حاکمیت پس از این هشدارهای رهبری بود تااینکه زلزله سیاسی دوم خرداد رخ داد.

 

باهنر خاطرنشان کرد: روحانی از لحاظ ساختاری اصلاح طلب نیست و حتی قبل از ریاست جمهوری شان اظهار نظری در حمایت با اصلاح طلبان نداشتند ولی در انتخابات خود را مدیون اصلاح طلبان می داند؛ روحانی می گوید دولت را از معتدلین انتخاب کرده ولی اصولگرای ناب از نظر حزبی در کابینه اش سراغ نداریم.

 

محمدرضا باهنر در مورد بحث های مطرح پیرامون حضور علی لاریجانی در لیست اصلاح طلبان خاطرنشان کرد: اصلاحات اگر بتواند لیستی ارائه دهد حتما تخم مرغ های خود را در سبد لاریجانی نمی گذارد و داستان صدا وسیما و دوران اصلاحات یادشان نرفته است؛لاریجانی اصولگراست هرچند اصولگرایی طیف وسیعی است و ممکن است اختلافاتی در آن وجود داشته باشد.

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه