زمان بارگزاری این صفحه: 10:44 AM UTC

صنایع کوچک راهگشای رشد صنعت

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان گفت؛ تداوم رشد صنعت مستلزم توجه هرچه بیشتر به صنایع کوچک و متوسط است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان گفت : تداوم رشد صنعت مستلزم توجه هرچه بیشتر به صنایع کوچک و متوسط است .

 

طهمورث لاهوتی اشکوری افزود: در سال 94 باید تمرکز بیشتری بر صنایع کوچک و متوسط داشته باشیم ، چرا که تداوم رشد صنعتی نیازمند توجه هرچه بیشتر به صنایع کوچک و متوسط می باشد .

 

وی در ادامه بیان داشت : حمایت از صنعتگران باید به شکل واقعی و به شکل عملی انجام پذیرد ، حمایت از صنعتگر یعنی ایجاد اشتغال و کارآفرینی یعنی رشد صنعت و توسعه اقتصادی کشور ، حمایت از صنایع کوچک یعنی رسیدن به تولید زود بازده و به عبارتی صنایع کوچک راهگشای رشد صنعت می باشد .

 

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان گفت : بازنگری در قانون مالیات ها و ارایه تسهیلات مناسب بانکی موجب شکوفایی بخش صنعت خواهد شد و این در رونق تولید هم بسیار موثر خواهد بود .

 

وی در ادامه اظهار داشت : کاهش نرخ بهره بانکی برای صنعت گران که کار آفرینان و ایجاد کنندگان فرصت های شغلی هستند ، بسیار ضروری و مهم است .

 

وی در پایان تصریح کرد : کمک به راه اندازی مجدد بنگاه های صنعتی که تسهیلات معوق دارند ، راهکار مهم دیگری است که شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان به مانند سال 93 در اولویت کاری خود قرار داده و امیدواریم سال 94 که از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان سال دولت و ملت ، همدلی وهم زبانی نام گذاری شده است ، شاهد رشد همه جانبه کشور به ویژه در عرصه صنعت و صنایع کوچک باشیم .

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ،


عناوین ویژه