زمان بارگزاری این صفحه: 12:56 AM UTC

صورتجلسه انتخاب شهردار رشت توسط فرمانداری رد شد

فرمانداری رشت عطف به صورتجلسه شورای شهر در نامه ای خطاب به رییس شورای شهر رشت ,مصوبه انتخاب شهردار را به دلیل ایراد شکلی در نحوه رای گیری تائید نکرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، فرمانداری رشت عطف به صورتجلسه شورای شهر در نامه ای خطاب به رییس شورای شهر رشت ,مصوبه انتخاب شهردار را به دلیل ایراد شکلی در نحوه رای گیری تائید نکرد.

نُه هفته پس از عزل خلیلی شورای شهر رشت تصمیم به انتخاب مسعود کاظمی به عنوان شهردار جدید رشت گرفت.اما نحوه انتخاب کاظمی و همچنین صلاحیت او برای شهرداری رشت محل ابهام بود .حال پس از کش و قوس های فراوان صورتجلسه انتخاب شهردار رشت که به فرمانداری ارسال شده بود با ایراداتی رو به رو شد.

فرمانداری رشت عطف به صورتجلسه شورای شهر در نامه ای خطاب به رییس شورای شهر رشت به نحوه رای گیری شورا برای انتخاب شهردار جدید ایراد شکلی وارد کرد و بر این اساس مصوبه انتخاب مسعود کاظمی برای سمت شهرداری رشت مورد تائید قرار نگرفت.

با عدم تائید مصوبه شورا توسط فرمانداری شهرستان رشت, شورای شهر رشت موظف است ظرف ده روز تشکیل جلسه داده و به موضوع رسیدگی و اعلام نظر نماید .

درصورتی که شورا در بررسی مجدد از مصوبه خود عدول نکند موضوع برای تصمیم گیری نهایی به هیأت حل اختلاف خواهد رفت.

گفتنی است یکی از نگرانی های مردم و مسئولان استانی عدم ثبات مدیریت شهری در رشت بوده و با عدم تائید این مصوبه توسط فرمانداری گویا قرار است همچنان شهر رشت بدون شهردار باقی بماند./ دیار میرزا

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه