زمان بارگزاری این صفحه: 5:24 PM UTC

ضاربی که به پدرش تیراندازی کرده بود در کمتر از 40دقیقه دستگیر شد

صدای گیلان – پسر جواني که به صورت مسلحانه با يورش به سوي پدرش،وي را به گروگان گرفته وبه سمتش تيراندازي کرده بود توسط پليس غرب استان تهران دستگير شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

پسر جواني که به صورت مسلحانه با يورش به سوي پدرش،وي را به گروگان گرفته وبه سمتش تيراندازي کرده بود توسط پليس غرب استان تهران دستگير شد.

فرمانده انتظامي ويژه غرب استان تهران با اعلام اين خبر گفت:در پي اعلام مرکز فوريت هاي پليسي 110 در مورد تيراندازي در روستاي کيکاور شهرستان رباط کريم در ساعت پنج بعدازظهر روز گذشته در محدوده کلانتري 15منجيل آباد با حضور پليس در حادثه بررسي هاي پليس آغاز شد.

 

سردار”ناصر اصلاني “افزود:در بررسي هاي پليس معلوم شد مصدوم توسط عوامل اورژانس به بيمارستاني در رباط کريم منتقل شده که بلافاصله ماموران گشت کلانتري 15 منجيل آباد با حضور در بيمارستان،تحقيقات خود را از فرد مجروح آغاز کردند.

 

فرد مجروح در تحقيقات پليس،خود را “ح-ب”53 ساله اهل روستاي کيکاور معرفي کرد و به پليس گفت: در باغش در روستاي کيکاور مشغول کار بوده که پسرش به نام “علي-ب” پس از حضور در باغ با وي شروع به جروبحٍث لفظي کرده وبا عصبانيت با يک قبضه اسلحه کلت کمري به سمت او تيراندازي کرده که در جريان تيراندازي دو عددگلوله به بازوي سمت چپ و پهلو سمت راست اصابت کرد و ضارب مسلح از محل متواري شده است.

 

رييس پليس غرب استان تهران افزود:با توجه به حساسيت موضوع، رييس کلانتري به بررسي موضوع پرداخت و طي هماهنگي با فرمانده انتظامي شهرستان رباط کريم و آغاز عمليات دستگيري ضارب مسلح ،اطلاعاتي از حضور ضارب مسلح در يک چهار ديواري در روستاي کيکاور بدست آمد که در ادامه با تشکيل چهار تيم عملياتي از کلانتري و پليس هاي تخصصي آگاهي، امنيت عمومي و مبارزه با موادمخدر ، اتخاذ تدابير خاص و استفاده از شگردهاي پليسي و محاصره کل محل،در اقدامي ضربتي و غافلگيرانه،فرد ضارب به نام”علي-ب” 35ساله در داخل باغ هنگام خارج شدن از اتاقک دستگير شد.

 

اصلاني گفت:در بازرسي از ضارب مسلح يک قبضه اسلحه کلت کمري با شش تير جنگي کشف شد ودر اين خصوص اقدامات قانوني انجام گرفت و پرونده جهت بررسي تکميلي به پليس آگاهي ارسال شد./ پلیس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه