زمان بارگزاری این صفحه: 1:25 PM UTC

ضارب رییس دادگستری روانسر دستگیر شد

صدای گیلان – نماینده مردم پاوه و جوانرود گفت؛ ضارب شهید قنبری ، دارای پرونده های متعدد و سابقه شرارت بوده است و با انگیزه شخصی اقدام به ترور وی نموده است .

  پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

نماینده مردم پاوه و جوانرود گفت؛ ضارب شهید قنبری ، دارای پرونده های متعدد و سابقه شرارت بوده است و با انگیزه شخصی اقدام به ترور وی نموده است .

نعمت الله منوچهری ، نماینده مردم پاوه و جوانرود درباره حادثه صبح امروز در شهرستان روانسر در گفت و گو با ایران خبر ، توضیح داد : شهید سلیم قنبری از بهترین و متعهدترین قضات منطقه روانسر و اورامان بود که قطعا فقدان ایشان ضایعه ای بزرگ برای مردم منطقه خواهد بود.

وی با بیان اینکه مردم روانسر یکپارچه این جنایت ناجوانمردانه را محکوم کردند ، گفت : ترور شهید قنبری در آستانه 22 بهمن ، انگیزه مضاعفی برای حضور مردم روانسر در راهپیمایی باشکوه این روز و اعلام انزجار از چنین حرکتهایی است.

نماینده مردم پاوه و جوانرود ، همچنین با تشریح جزییات بیشتری از این حادثه گفت : شهید قنبری، صبح امروز قصد داشت که ابتدا فرزندش را به مدرسه برده و سپس به محل کار عزیمت کند که هنگام خروج از منزل ، هر دو نفر مورد حمله رگباری ضارب قرار می گیرند ، شهید قنبری به محض رسیدن به بیمارستان به درجه رفیع شهادت می رسد ، اما اکنون حال عمومی فرزندنشان که از ناحیه زیر زانو مورد اصابت گلوله قرار گرفت، خوب گزارش شده است .

وی همچنین درباره چگونگی دستگیری ضارب گفت : به محض وقوع حادثه نیروی انتظامی وارد صحنه شده و در جریان تعقیب و گریز ، دو طرف تیر اندازی کرده اند و ضارب مجروح شده است ، اما گزارشها حکایت از این دارد که شدت جراحات به حدی نیست که منجر به مرگ وی شود و ان شاء الله ضارب به زودی به صورت کاملا عادلانه محاکمه می شود .

منوچهری در پایان شهادت رییس دادگستری روانسر را خدمت مقام معظم رهبری ، ریاست جمهوری ، رییس قوه قضاییه ، رییس مجلس و به ویژه مردم شهید پرور رودسر و خانواده این شهید بزرگوار تبریک و تسلیت گفت .

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه