زمان بارگزاری این صفحه: 2:09 PM UTC

طاهر نژاد مدیر کل بنیاد شهید گیلان شد.

ابراهیم طاهر نژاد به عنوان مدیر کل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان منصوب شد.در جلسه معارفه که با حضور قایم مقام بنیاد شهید و استاندار گیلان برگزار شد ، از احمد اسماعیلی مدیر قبلی این مجموعه نیز قدردانی به عمل امد.

به کزارش صدای گیلان ؛ ابراهیم طاهر نژاد به عنوان مدیر کل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان منصوب شد.در جلسه معارفه که با حضور قایم مقام بنیاد شهید و استاندار گیلان برگزار شد ، از احمد اسماعیلی مدیر قبلی این مجموعه نیز قدردانی به عمل امد.

 تکمیلی این خبر به نقل از شبستان:

محمدعلی نجفی، استاندار گیلان، امروز(25 آبان) در نشست با دکتر حسين انصاری، قائم مقام بنياد شهيد و امور ايثارگران كشور و حجت الاسلام ابطحي مدير كل بازرسي اين نهاد با محوریت معرفی مدیرکل بنیاد شهید گیلان در استانداری با اشاره به سابقه درخشان مردم گيلان در فرهنگ ايثار و شهادت گفت: گيلانيان به رغم محدوديت وسعت سرزميني و جمعيت كمتر در دوران دفاع مقدس حماسه آفرين شدند و اين حماسه آفريني افتخاري ارزشمند براي اين استان محسوب مي‌شود.
وی با اشاره مقام دوم استان گيلان در ساماندهي گلزار شهداء در كشور اظهارکرد: گلزارهاي شهدا مكاني براي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت هستند که تسريع در ساخت اين مركز از خواسته‌هاي ماست.
استاندار گيلان با بیان اینکه اشتغال فرزندان شهداء و جامعه‌ ايثارگري از دغدغه ماست تصریح كرد: خانواده شهداء، ايثارگران، جانبازان و آزادگان تمام وجودشان را براي مردم و انقلاب و اسلام گذاشتند و ما نيز موظفيم در خدمت آنان باشيم.
قائم مقام بنياد شهيد و امور ايثارگران گيلان نيز در اين نشست با قدرداني از زحمات مديركل سابق بنياد شهيد و امور ايثارگران گيلان، مديركل جديد اين بنياد را از نيروهاي باتجربه، خوب و فعال عنوان كرد كه سابقه‌ فعاليت در گيلان را داشته است.
سردار دكتر حسين انصاري، با اشاره به پيشرفت 60 درصدي مركز فرهنگي و توان بخشي رشت از استاندار گيلان خواستار كمك به ساخت اين مركز شد.
گفتنی است، ابراهیم طاهرنژاد، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران بوده است که در سال‌های گذشته در اداره کل بنیاد جانبازان استان گیلان، معاونت این اداره کل را برعهده داشته است. احمد اسماعیلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان پس از ۳۴ سال خدمت صادقانه در نظام جمهوری اسلامی ایران بازنشسته خواهد شد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه