زمان بارگزاری این صفحه: 1:05 PM UTC

طراحی صورت مصنوعی در ژاپن/ عکس

یک شرکت ژاپنی به موفقیت های اولیه در زمینه طراحی صورتهای مصنوعی از ماده سیلیکون دست یافته است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

کارشناسان شرکت Real-f Co ” در ژاپن ، نسخه های دقیقی را از چهره انسان تولید کرده اند و گفته اند که از این چهره ها می توان در عمل های جراحی زیبایی استفاده کرد.

 

این شرکت ژاپنی درخواست های زیادی را از سوی کارگزاران و سیاستمداران و چهره های معروف تلویزیونی و حتی انسان های معمولی که چهره شان بر اثر بیماری یا حوادث رانندگی یا برخورد با حیوانات وحشی چهره آنان آسیب دیده، دریافت کرده است.

 

براساس این گزارش، طراحی یک چهره جدید برای هر یک از این افراد، ۳۰۰ هزار ین ژاپن ، معادل دو هزار و ۴۰۰ دلار آمریکا هزینه دربردارد.

 

به گفته رئیس این شرکت، فن آوری طراحی چهره های مصنوعی، آینده روشنی در عمل های جراحی زیبایی دارد و هدف از آن کمک کردن به مردمی است که به آن نیاز دارند.

 

کارشناسان این شرکت اکنون تلاش می کنند که مواد سالمتر دیگری را برای ساخت صورت مصنوعی بر اساس اجسام سه بعدی اختراع کنند.

 

کارشناسان برنامه ریزی کامپیوتر به ویژه کسانی که در تهیه تکنولوژی تشخیص چهره فعالیت دارند، این طرح را مورد توجه قرار داده اند.

 

طرف های تقاضاکننده تولیدات این شرکت ژاپنی، آژانس های تبلیغاتی و شرکت هایی هستند که مسؤولیت برگزاری فعالیت های تفریحی را برعهده دارند.

 

العالم

مطالب بیشتر؛

  • جعفرزاده؛تلاش دولت در توقف تورم بسیار موفقیت آمیز بود لاش دولت در زمینه توقف تورم بسیار موفقیت آمیز بوده و امیدواریم این تلاش در سایه همدلی و وفاق با مجلس مضاعف شود چرا که هنوز آثاری از رکود در جامعه مشخص است که آن نیز باید برطرف […]
  • برگزاری همایش ملی عمران و معماری در شفت همایش ملی عمران و معماری از سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت در سالن ارشاد اسلامی شفت برگزار شد.
  • حزب مؤتلفه گیلان کاندیدای مستقل در انتخابات مجلس ندارد دبیر حزب مؤتلفه اسلامی گیلان گفت: این نهاد کاندیدای مستقل در انتخابات مجلس در سال 94 ندارد و از کاندیدای گروه‌های اصولگرا حمایت می‌کند.
  • نهر هراس‌آور آب‌های سطحی و فاضلاب در فومن کانال «شپول کنار» از قلب محله دخانیات فومن می‌گذرد و هنگام فصل گرما بوی غیرقابل تحمل و متعفن و در زمان بارش باران به دلیل ساماندهی نامناسب و غیراصولی حالت خروشان دارد و به نهر هراس‌آور تبدیل شده است. […]
  • عکسی که بعد از 13 به دست صاحبش رسید یک عکس عروسی که از و یرانه های رویداد 11 سپتامبر و تخریب کامل برجهای دوقولوی تجارت جهانی پیدا شده بود بعد ار 13 سال به دست صاحبش رسید. به گزارش صدای گیلان ؛ شخصی که هر سال در سالگرد 11 سپتامبر این عکس را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذاشت تا بلکه صاحبش پیدا شود الیزابت استرینگر […]

کلیدواژه ها: ،


عناوین ویژه