زمان بارگزاری این صفحه: 4:51 PM UTC

طرح امداد نوروزی «اورژانس گیلان»/ تصاویر رژه خودرویی

دکتر محمدی مدیر مرکز اورژانس استان در ارتباط با طرح امداد نوروزی گفت؛ این طرح بر اساس دستورالعمل صادره از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی راس ساعت 8صبح چهارشنبه مورخ 27 اسفند ماه لغایت 15 فروردین ادامه خواهد داشت.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

امداد نوروزی با رژه خودروهای اورژانس رسما کلید خورد.

صبح امروز گذشته به مناسبت پایان امداد زمستانی و آغاز طرح امداد نوروزی سال ۹۴ با رژه خودرو های اورژانس، شامل 25 دستگاه آمبولانس و 1 دستگاه اتوبوس آمبولانس این طرح رسما در گیلان کلید خورد.

در این مراسم در ابتدا دکتر جمشید محمدی مدیر مرکز اورژانس استان ضمن خیر مقدم به مدعوین و حضار محترم در ارتباط با هدف از برپایی رژه خودرویی و شروع طرح امداد نوروزی ایراد سخن کرد.

 

دکتر محمدی در ارتباط با تعداد پایگاههای استان گفت: امروز به لطف پروردگار اورژانس گیلان مجهز به 57 پایگاه فعال ثابت و سیار و 80 دستگاه آمبولانس و 5 دستگاه آمبولانس مجهز به وسایل و تجهیزات پیشرفته جهت مراقبت از بیماران خاص حین انتقال،یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و بیش از 400 پرسنل فوریتهای پزشکی می باشد.

 

ایشان در ارتباط با طرح امداد نوروزی گفت: طرح امداد نوروزی بر اساس دستورالعمل صادره از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی راس ساعت 8 صبح چهارشنبه مورخ 27 اسفند ماه لغایت 15 فروردین ادامه خواهد داشت.هدف از این طرح ارائه خدمات فوریتهای پزشکی به مسافرین و گردشگرانی است که استان گیلان را جهت مسافرت خود انتخاب نموده اند .

 

ایشان در ادامه گفت: در این طرح 57 پایگاه ثابت و سیار به صورت 24 ساعته و شبانه روز فعال می باشند . ایستگاه سلامت به مناسبت نوروز در ورودی شهر رشت به همراه 3 دستگاه آمبولانس و 1 دستگاه اتوبوس آمبولانس و 2 چادر امداد به همراه کادر فوریتهای پزشکی اورژانس پیش بیمارستانی حضور فعال خواهد داشت.

 

در ادامه برنامه، دکتر انوش برزیگر ریاست  دانشگاه و دکتر آشوبی معاون درمان دانشگاه سخنرانی کردندو از زحمات پرسنل اورژانس استان گیلان ومدیریت نیرومند و پر تلاش این مرکز تقدیر کردند.

 

شایان ذکر است، مراسم رژه خودرو های اورژانس با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی، معاون درمان دانشگاه، معاون  امور فرهنگی، مدیر روابط عمومی دانشگاه، مدیر دفتر پرستاری دانشگاه،مدیر اداره حمل و نقل استانداری گیلان، ریاست مرکز اورژانس استان، جمعی از بازنشستگان اورژانس و مسئولین پایگاه های اورژانس استان گیلان برگزار شد.

در رژه خودرویی 25 دستگاه آمبولانس، 1دستگاه اتوبوس آمبولانس و بیش از 50 تکنسین فوریتهای پزشکی حضور داشتند.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه