زمان بارگزاری این صفحه: 2:30 PM UTC

طرح بزرگ استعدادیابی دو و میدانی گیلان برگزار می‌شود

رئیس هیئت دو و میدانی گیلان گفت: طرح بزرگ استعدادیابی دو و میدانی گیلان برگزار می‌شود.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

فرامرز احمدی اظهار داشت: طرح بزرگ استعدادیابی مدرسه دو و میدانی گیلان به میزبانی رشت در تاریخ ۹۴/۶/۲۰ در مجموعه یادگار امام رشت برگزار می‌شود.

 

رئیس هیئت دو و میدانی گیلان با بیان اینکه این طرح با هدف شناسایی ورزشکاران مستعد در این رشته پایه است افزود: در این مسابقات یک روزه، حدود ۷۰ ورزشکار در رده خردسالان و نونهالان حضور خواهند داشت و دوندگان در این دوره از مسابقات در ماده‌های ۶۰ و ۱۰۰ متر با هم به رقابت خواهند پرداخت.

 

وی افزود: سعید کلانتری پرتاب‌گر گیلانی در سومین مرحله از طرح بزرگ استعدادیابی نوجوانان در رشته پرتاب نیزه با رکورد ۵۲ متر و ۵۳ سانتی متر به مقام قهرمانی رسید.

 

احمدی با بیان اینکه این مسابقات به مدت دو روز در تهران برگزار شد گفت: در این مسابقات ۷۱ ورزشکار از استان های اردبیل، اصفهان، البرز، بوشهر، تهران، چهار محال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، زنجان، سمنان، فارس، قم، گلستان، لرستان، مازندران، همدان، یزد و گیلان با هم به رقابت پرداختند.

 

رئیس هیئت دو و میدانی گیلان با اشاره به مشکلات دو میدانی گیلان افزود: به دلیل نداشتن حامی مالی نتوانستیم ۳ ورزشکار دیگر خود را به این مسابقات اعزام کنیم.

 

وی در اختیار نداشتن تنها سالن اختصاصی دو و میدانی گیلان و نداشتن منبع مالی را از مشکلات اصلی هیئت دو و میدانی استان دانست و ابراز امیدواری کرد: با انتخاب ریاست جدید فدراسیون این مشکلات به‌زودی رفع شود.

/تسنیم

 

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه