زمان بارگزاری این صفحه: 6:22 AM UTC

طلاعیه مدیریت حج و زیارت گیلان فراخوان اولویت های جدید حج تمتع سال ۱۳۹۴

فراخوان اولویت های جدید حج تمتع سال ۱۳۹۴

حج و زیارت گیلان

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

اطلاعیه مدیریت حج و زیارت گیلان

فراخوان اولویت های جدید حج تمتع سال ۱۳۹۴

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنین و مومنات در ماه مبارک رجبیه

پیرو اطلاعیه های قبلی مبنی بر فراخوان اولویت های اسناد ودیعه حج تمتع در بانک ملی تا تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۲۹ برای ثبت نام در کاروان های حج تمتع سال ۹۴ استان گیلان و وجود ظرفیت خالی در برخی از کاروان ها، ضمن دعوت مجدد از دارندگان اولویت های فوق الاشاره که به دلایلی تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند از دارندگان اسناد حج تمتع ۱۳۸۵/۰۱/۰۵ تا ۱۳۸۵/۰۱/۲۰ دعوت به عمل می آید به کاروان های مذکور مراجعه و ثبت نام نمایند.

مدیریت حج و زیارت گیلان

مطالب بیشتر؛

  • «مردی که بن لادن را کشت» شبکه خبری 'فاکس نیوز' اعلام کرد: 11 و 12 نوامبر امسال (20 و 21 آبان ماه) فیلم مستندی را پخش می کند که در آن هویت قاتل 'اسامه بن لادن' رهبر سابق گروه القاعده در سال 2011 معرفی می […]
  • کشف 40 هزار داروی تاریخ گذشته در صومعه سرا. صدای گیلان - رئیس شبیکه بهداشت و درمان صومعه سرا گفت: 40 هزار داروی تاریخ گذشته از یکی از عطاری‌های صومعه سرا کشف و ضبط شد.
  • 10مصدوم در حوادث رانندگی رشت حوادث - صدای گیلان؛ حوادث رانندگی در شهر رشت باعث مصدومیت 10تن شد.
  • اعتراض خانواده مرتضی پاشایی به مستند سیب صدای گیلان - مستندی با نام 'سیب' ساخته رضا رشید پور در فضای مجازی منتشر شد که این امر موجب انتقاد خانواده مرتضی پاشایی از ساخت این مستند شد .
  • «بن لادن» هنوز زنده است! سایت «مسکو تریبیون» در مطلبی از قول افشاگر معروف امریکایی مدعی شده است که بن لادن هنوز زنده بوده و در جزیره باهاماس در اقیانوس آتلانتیک زندگی اشرافی دارد.


عناوین ویژه